POLECAMY

Kosmetyki ujędrniające do biustu

Sprawdź, jak nasze koleżanki oceniły popularne kosmetyki do pielęgnacji biustu!

Kremy do biustu robią prawdziwą furorę. I nic dziwnego, przecież każda z nas marzy o idealnych piersiach. Na kosmetycznym rynku aż roi się od specjalistycznych kremów - jednak, który wybrać?
 

Krem do biustu - czy działa?

Na początku musicie zdać sobie sprawę z tego, że tylko regularne i sumienne stosowanie kremów do biustu przyniesie wymierne efekty - po 2-3 miesiącach powinniście zauważyć pierwsze rezultaty. Poprawi się jędrność skóry, jej nawilżenie i wygląd. Kremy do biustu warto stosować profilaktycznie, od 25. roku życia, a już zupełnie obowiązkowo przy zmianie diety czy zajściu w ciążę.
 

Więcej o pielęgnacji biustu:


W naszej galerii znajdziecie przegląd kremów ujędrniających do biustu:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/3 tygodnie temu
Ja od dwóch tyg. stosuję krem ujędrniający Frashe. Po tyg. zauważyłam pierwsze efekty :) Piersi są napięte, uniesione, nawilżone. Balsamuję się codziennie. Oprócz tego zaczęłam ćwiczyć i zmieniłam nieco dietę :)
/miesiąc temu
Mi w ciąży i po ciąży pomógł krem Maternea do biustu. Bardzo ujędrniał piersi które był przeciążone pokarmem i ciągnęło je w dół. A piersi zawsze były moją wizytówką nie chciałam by wisiały do pępka ;)
/rok temu
Polecam dr Dmytrzaka, to facet z dużym doświadczeniem, długo w branży. Ja ostatnio doliny łez wypełniałam i lwią zmarszczkę. jestem bardzo zadowolona.
POKAŻ KOMENTARZE (3)