POLECAMY

Kosmetyki ujędrniające do biustu

Sprawdź, jak nasze koleżanki oceniły popularne kosmetyki do pielęgnacji biustu!

Kremy do biustu robią prawdziwą furorę. I nic dziwnego, przecież każda z nas marzy o idealnych piersiach. Na kosmetycznym rynku aż roi się od specjalistycznych kremów - jednak, który wybrać?
 

Krem do biustu - czy działa?

Na początku musicie zdać sobie sprawę z tego, że tylko regularne i sumienne stosowanie kremów do biustu przyniesie wymierne efekty - po 2-3 miesiącach powinniście zauważyć pierwsze rezultaty. Poprawi się jędrność skóry, jej nawilżenie i wygląd. Kremy do biustu warto stosować profilaktycznie, od 25. roku życia, a już zupełnie obowiązkowo przy zmianie diety czy zajściu w ciążę.
 

Więcej o pielęgnacji biustu:


W naszej galerii znajdziecie przegląd kremów ujędrniających do biustu:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/rok temu
Polecam dr Dmytrzaka, to facet z dużym doświadczeniem, długo w branży. Ja ostatnio doliny łez wypełniałam i lwią zmarszczkę. jestem bardzo zadowolona.
/3 lata temu
ma złe doświadczenie z kosmetykami, ponieważ nie widzę efektu ich działania. dlatego zdecydowałam sie na suplement bust forte (bs farm) i efekty są widoczne duzo szybciej !!!
/5 lat temu
Ja jestem po dwóch ciążach. Po pierwszej nie robiłam nic ze swoim biustem. Po drugiej powiedziałam, że nie odpuszczę. Nie stać mnie na operację, a na ćwiczenia nie mam przy dzieciach czasu, dlatego mój wybór padł na tabletki. biorę Holenderski Bust Up, kupuję na allegro, bo tam jest taniej niż w aptece. Efekty nie są takie jak po operacji, ale muszę przyznać, że poprawa jest znaczna. Także osobiście polecam taką kurację.
POKAŻ KOMENTARZE (1)