6 marek kosmetycznych, które od dzisiaj kochamy jeszcze bardziej. Dlaczego? Bo nie testują na zwierzętach

Macie je w swoich kosmetyczkach?

Karolina Kalinowska / 2 miesiące temu

Jesteśmy świadomymi konsumentkami i rozważnie podchodzimy do zakupów, szczególnie tych kosmetycznych. W ostatnim czasie bardzo dużą wagę przywiązujemy do tego, co nakładamy na twarz. Dbamy o odpowiednie składy i przyglądamy się pochodzeniu kosmetyków.

Tym razem postanowiłyśmy wyróżnić marki, które nie testują swoich kosmetyków na zwierzętach. Oczywiście (na szczęście) to tylko ich niewielka część.

Nie wiesz jak wykonać najmodniejszy makijaż tego sezonu? Z tymi paletami to proste!

Marki, które nie testują kosmetyków na zwierzętach

Już wiele razy pisałyśmy, że uwielbiamy polskie marki kosmetyczne. Dlatego jesteśmy dumne, że w zestawieniu pojawiła się Barwa (kochamy ich olejki do kąpieli i pod prysznic) i Joanna (peelingi o bajecznie owocowych zapachach są mistrzem).

Do tego zacnego grona dołączyła również marka Physical Formula (mają najlepsze kredki do oczu z połyskującymi drobinkami), IsaDora (za ich cienie do powiek oddałybyśmy wszystko), The Balm (jesteśmy do szaleństwa zakochane w ich kremie tonującym) i John Masters Organic (w tym przypadku ciężko wybrać nam jeden ulubiony produkt).

Oto 11 najmodniejszych odcieni lakierów do paznokci na wiosnę 2017

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/2 miesiące temu
Arbonne również produkuje wegańskie kosmetyki. Nie tylko nie są one testowane na zwierzętach, ale również nie ma w nich składników pochodzenia zwierzęcego. Zajrzyjcie sobie na profil na FB niezależnej konsultantki Joanny Rekowskiej. Myślę, że warto!