POLECAMY

Mamy to! Pierwsze kosmetyki na święta 2017

Wiemy, że to za wcześnie, ale nie mogłyśmy się opanować...

Małgorzata Machnicka / 2 miesiące temu

Nie ma co ukrywać, na Święta Bożego Narodzenia czekamy od... wiosny. Tak jest co roku. I mimo, że mamy za złe wszystkim markom to, że świąteczne kolekcje lansują aż dwa miesiące wcześniej niż powinni, to jednak ciekawość jest silniejsza. Od razu sprawdzamy co się w nich znajdzie!

Wybór redakcji: najlepsze matujące pudry

Kosmetyki na święta 2017

Znacie piękniejszą odsłonę kosmetyków niż ta świąteczna? Ja nie, i właśnie dlatego część makijażowych zakupów zawsze zostawiam na koniec roku.

Wybrałyśmy 6 kosmetyków, które już wkrótce trafią na sklepowe półki. Jakie będą najważniejsze tendencje podczas nadchodzących świąt? Okazuje się, że w tym roku będziemy błyszczeć! Brokat, gwiazdki, holograficzny połysk to wiodące trendy w urodowym świecie. Na naszą zakupową listę wpisujemy przepiękną paletę rozświetlaczy marki Becca. Będziemy jej używać z przyjemnością cały rok!

Utlenialne szminki podbijają serca kobiet na całym świecie!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/3 tygodnie temu
akurat opakowanie nie jest dla mnie wyznacznikiem jesli chodzi o zakup podkladu :) ja lubię mineralne kosmetyki do makijazu i polecam wszystkim, a juz szczegolnie na prezent:)
/miesiąc temu
nigdy jakość nie byłam fanką takich sezonowych kosmetyków. Mam swoje sprawdzone, których używam o jakoś nie jestem łasa na takie świąteczne opakowania ;) tym bardziej, że jestem tez zwolenniczką bardziej takich klasycznych i bardziej prestiżowych opakowań jak ma np. podkład matujący Liquid Control HD od eveline - takich kosmetyków w takich opakowaniach to sama przyjemność używać :)