POLECAMY

Esencja De Luxe z molekułami młodości

Nowość Dermiki - kosmetyk Anti-Aging, który skutecznie blokuje procesy prowadzące do wiotczenia i powstawania zmarszczek.
Esencja De Luxe z molekułami młodości
Esencja De Luxe redukuje także już istniejące objawy starzenia się skóry.

Koncepcja produktu uwzględnia najnowszą wiedzę biologiczną, z której wynika, że:

- tempo procesu starzenia się organizmu jest bezpośrednio związane z aktywnością wolnych rodników,
- atrakcyjna zdrowa karnacja skóry pojawia się w wyniku reakcji obronnej na promieniowanie UV. Stymulowanie tego procesu za pomocą inteligentnego czynnika chromatycznego daje znakomity efekt przedłużania młodości skóry.

W Esencji de Luxe wykorzystano ostatni hit kosmetologii Anti-Aging, odkryty ostatnio w USA najsilniejszy antyoksydant - IDEBENON.

Badania in vitro i badania kliniczne1,2 prowadzone przez Davida H. McDaniel’a i współpracowników w Institute of Anti-Aging Research, Eastern Wirginia Medical School, Norfolk VA, USA, a także Department of Dermatology, University of California San Francisco, San Francisco, CA, USA oraz Pharma Cosmetix Research, LLC, Richmond, VA, USA wykazały, że IDEBENON jest najsilniejszym ze stosowanych powszechnie w kosmetyce antyutleniaczy, chroniącym skórę przed fotostarzeniem się na niespotykanym dotychczas poziomie.

IDEBENON wraz z innymi molekułami młodości tworzy na skórze tarczę antyrodnikową, która z wielką siłą (RPF 312 x 1014) wymiata wolne rodniki i hamuje proces wiotczenia skóry już na poziomie komórkowym. Znacznie oddala to w czasie pojawianie się zmarszczek mimicznych, statycznych, grawitacyjnych, bruzd smutku i innych objawów postarzających wygląd twarzy.

Efekty działania Esencji de Luxe
Esencja de Luxe wykazuje rewelacyjne działanie przeciwstarzeniowe. Już po 14 dniach można zauważyć:
- rekordowy wzrost jędrności skóry nawet o 29%
- wzrost elastyczności nawet o 11%.

Dłuższe stosowanie preparatu powoduje:
- wzrost jędrności skóry nawet o 58%
- wzrost elastyczności nawet o 16,5% po 4 tygodniach stosowania.

Zwiększenie wartości tych parametrów daje ZAUWAŻALNĄ POPRAWĘ OWALU TWARZY, która sprawia wrażenie młodszej niż wynika z wieku.

Ponadto Esencja de Luxe wyrównuje koloryt cery, nadając jej ciepły brzoskwiniowo-oliwkowy koloryt. Już po 2 tygodniach obserwuje się wzrost poziomu melaniny (naturalnego barwnika odpowiedzialnego za koloryt skóry) nawet o 28%, a po 4 tygodniach nawet o 37%!

Esencja de Luxe polecana jest:
- każdego typu cery w każdym wieku,
- wykazuje wyjątkową podwójną aktywność przeciw starzeniu się skóry - z uwagi na zawartość inteligentnych molekuł młodości działa zgodnie z jej potrzebami.

Esencja de Luxe stosowana regularnie powoduje, że zmarszczki i zwiotczenia są korygowana od razu na etapie powstawania! A te już istniejące - wypełniane, wypychane od wewnątrz i wygładzane. Twarz długo będzie wyglądała atrakcyjnie i młodo, gdyż przed skutkami przedwczesnego starzenia się i upływającego czasu skóra jest chroniona najnowocześniejszą na świecie metodą - technologią inteligentnych molekuł młodości na bazie IDEBENONU.

Z uwagi na wyjątkowy zestaw substancji aktywnych, działających zgodnie z potrzebami skóry Esencja de Luxe jest produktem ultranowoczesnym, inteligentnym, odpowiednim do każdego typu cery. Składniki preparatu włączają się w procesy fizjologiczne skóry zarówno młodszej, jak i starszej, i działają w sposób zależny od jej stanu i wieku. Kobietom młodym Esencja de Luxe pomoże zatrzymać młodość, a dojrzałym odzyskać i przedłużyć młody wygląd. W obu przypadkach Esencja de Luxe tworzy TWARZ BEZ ZMARSZCZEK o atrakcyjnej brzoskwiniowej karnacji i młodzieńczej sprężystości.

Uwaga: W przypadku cery o szczególnych wymaganiach, np. bardzo suchej, zniszczonej, zmęczonej, naczyniowej czy mieszanej, można włączyć do kuracji odpowiednie kremy i stosować je po wchłonięciu się Esencji de Luxe (po ok. 1 min).


SKŁADNIKI AKTYWNE

Tarcza antyrodnikowa na bazie idebenonu i siedmiu innych antyutleniaczy, substancji działających synergistycznie, neutralizujących różne rodzaje rodników: tlenkowych, hydroksylowych, azotowych.
Stymulatory syntezy nowego kolagenu - substancje pobudzające fibroblasty do wytwarzania białek podporowych skóry odpowiedzialnych za jej jędrność.
Wypełniacze zmarszczek na bazie mikrogąbek® hialuronowych
- specjalna forma kwasu hialuronowego, który może wnikać do górnych warstw naskórka, gdzie pęcznieje i od środka „wypycha” i wypełnia zmarszczki.
Ochraniacz DNA komórkowego - ekstrakt ze złotej algi zmniejszający zniszczenia DNA komórek skóry powodowane promieniowaniem ultrafioletowym.
Źródło bioenergii - umożliwia sprawny metabolizm komórkowy w przypadku deficytu energii będącego następstwem starzenia się skóry. Daje efekt rewitalizacji i odmłodzenia.
Inteligentny czynnik chromatyczny - biomimetyczny stymulator syntezy barwnych substancji ochronnych naśladujący naturalny proces brązowienia skóry pod wpływem promieni UV.

Poj. 50 ml
Cena: 248 zł

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)