Balsamy do ciała Dr Hauschka Med

Stworzone dla osób z suchą, podrażnioną i swędzącą skórą. Zawierają wyciąg z przypołudnika.

fot. serwis prasowy

Osoby, które mają suchą, swędzącą skórę ucieszą się na wieść od tym, że marka Dr Hauschka Med wprowadziła na rynek dwa nowe kosmetyki. Balsam do ciała z przypołudnika – do codziennego stosowania oraz Intensywnie regenerujący krem z przypołudnika do nakładania miejscowego.

Balsam do ciała z przypołudnika Dr.Hauschka Med
Stworzono go specjalnie do codziennej pielęgnacji skóry suchej, łuszczącej się i podrażnionej. Balsam zapewnia jej odpowiednie nawilżenie i wzmacnia naturalne właściwości ochronne. Po użyciu kosmetyku skóra staje się elastyczna i gładka.

Swoje nawilżające i ochronne właściwości balsam zawdzięcza silnie skoncentrowanemu wyciągowi z przypołudnika, który wytwarza własny, naturalny składnik zapewniający utrzymanie odpowiedniej wilgotności. Wyciągi z jego liści pomaga skórze regenerować się i pobudza jej naturalne procesy fizjologiczne. Przywraca także naturalne nawilżenie, zmniejszając uczucie ściągnięcia i swędzenia. Dodatkowo zawarta w balsamie kombinacja olejków z awokado, sezamu, jojoby i migdałów oraz masła z owoców mango idealnie zaspokaja potrzeby skóry bardzo suchej i wyjątkowo wrażliwej.

Intensywnie Regenerujący Krem z przypołudnika
Dopełnieniem pielęgnacji skóry bardzo suchej, łuszczącej i swędzącej jest Intensywnie Regenerujący Krem z przypołudnika Dr. Hauschka Med. Został on stworzony do miejscowej pielęgnacji przesuszonych obszarów. Krem przywraca skórze naturalne natłuszczenie i nawilżenie. Ponadto odnawia naturalną barierę ochronną skóry i wzmacnia płaszcz hydrolipidowy. Zawiera silnie skoncentrowane wyciągi z przypołudnika i szlachetnych olejków roślinnych.

Czy warto wypróbować balsam do ciała z przypołudnikiem? Pytaj i radź na www.uroda.pl

Wywiad z vlogerką Aliną Rose
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)