Adriana Lima ponownie Ambasadorką Maybelline New York

Modelka dołączy do grupy takich sław jak Christy Turlington, Emily DiDonato, Jourdan Dunn czy Marloes Horst.

fot. ONS.pl/kolaż Polki.pl
Nowy Jork, czerwiec, 2014 – Maybelline New York ogłasza, że brazylijska supermodelka Adriana Lima rozpoczęła ponownie współpracę z marką. Poprzednio pełniła rolę Ambasadorki w latach 2003-2009.


Jesteśmy zachwyceni, mogąc powitać ponownie Adrianę w wyjątkowym zespole gwiazd Maybelline NY. Na całym świecie, kobiety podziwiają nie tylko niezwykłą urodę Adriany, ale także jej determinację w pomaganiu potrzebującym. Jest dziewczyną prawdziwie odzwierciedlająca wartości Maybelline - oświadczył Jerome Bruhat, Global Brand President.Adriana niezwykle aktywnie prowadzi komunikację w mediach digitalowych ze swoimi fanami – w tym obszarze należy do najbardziej aktywnych osób ze świata mody. Wielokrotnie pojawiała się między innymi na okładkach Vouge’a - edycji włoskiej, tureckiej, hiszpańskiej czy brazylijskiej, na okładkach amerykańskich i hiszpańskich edycji V Magazine i amerykańskich, hiszpańskich i brazylijskich edycjach Harper’s Bazaar oraz amerykańskim Elle. Adriana pracowała z wieloma słynnymi i uznanymi fotografami, jak Steven Meisel, Inez Van Lamsweerde & Vinoodh Matadin, Peter Lindbergh, Mert Alas & Marcus Piggott, oraz Mario Testino.
 

 

Jestem dumna z bycia dziewczyną Maybelline NY i już nie mogę się doczekać efektów współpracy. Uwielbiam wizerunek Maybelline - pozytywny, nowoczesny i pełen wielkomiejskiego szyku. Bycie jego częścią jest naprawdę niesamowite - mówi Adriana.Mówi biegle po angielsku, francusku, włosku, hiszpańsku, i oczywiście w swoim języku ojczystym - portugalskim. Podróżowała wiele po świecie i ma wielkie poczucie obowiązku, by pomagać innym. Poświęca się pracy charytatywnej w Fundacji Świętego Łukasza dla Haiti, która wspiera ciężarne kobiety w dostępie do opieki medycznej.


Więcej o kosmetycznych nowościach:

Zrób to sama! Jak stworzyć płyn do czyszczenia i dezynfekcji pędzli?
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)