Najlepsze zestawy do manicure hybrydowego. Który wybrać?

Szybki przegląd po najnowszych zestawach z lampą.

Małgorzata Machnicka / miesiąc temu

Najnowszy trend wśród maniaczek manikiuru? Hybryda, ale przede wszystkim ta robiona samodzielnie w domu. Czy policzyłaś kiedyś ile rocznie wydajesz na manikiur hybrydowy robiony w salonie kosmetycznym? Oczywiście pytanie dotyczy tylko tych z was, które na co dzień nie wyobrażają sobie funkcjonowania bez pomalowanych paznokci.

Średnia cena hybrydy u kosmetyczki waha się między 70 a 100 złotych. Szybko można policzyć, że wystarczy 3-4 razy zrezygnować z wizyty, aby móc pozwolić sobie na własny zestaw. Możesz kupić gotowy komplet stworzony przez wybraną markę lub poskładać wszystko sama. Zazwyczaj w skład takiego gotowego zestawu wchodzi: lampa, 2-3 lakiery, top coat i baza, kilka patyczków, oliwka, pilniczki i wacików. Ceny zaczynają się od 150 złotych.

Sprawdź najmodniejsze odcienie lakierów hybrydowych

Tak naprawdę manikiur hybrydowy to worek bez dna. To nie jest tylko kwestia dokupowania lakierów (no bo przecież jeden kolor szybko wam się znudzi), ale także płynów i akcesoriów, które niestety kończą się dość szybko. Możecie wybierać między lampą UV (będzie tańsza, ale musisz wymieniać w niej żarówki) i lampą LED (jest droższa, mocniej utrwala manicure i powinna starczyć na całe życie). Im większa moc lampy, tym krócej będziesz musiała naświetlać nią paznokcie. Zajrzyjcie do naszej galerii po 10 najlepszych zestawów! Miałyście okazję już któryś testować?

Jakie paznokcie będą modne w 2017 roku?
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/5 godzin temu
ja mam zestaw do hybryd od Effective Nails, razem z lampą led+ccfl i teraz dokupywałam te nowe kolorki co wyszły z lakierów: rock, porcelain i princess - rewelacja. Świetna jakość, no i w fajnej cenie :)
/3 tygodnie temu
Dostałam w prezencie zestaw semilac Flexible jestem z niego bardzo zadowowolona, spełnia moje oczekiwania. Lampa pozwala na utwardzenie wszystkich lakierów hybrydowych oraz żeli jest ok :D
/3 tygodnie temu
Zestaw z semilaca spełnia moje oczekiwania, lakier fajnie długo się utrzymuję.
POKAŻ KOMENTARZE (2)