POLECAMY

To prawdziwy hit od Dawida Wolińskiego. Co zaprojektował tym razem?

Poznaj najnowszą serię limitowanych kopertówek Dawida Wolińskiego zainspirowaną kolekcją lakierów hybrydowych UNIQUE marki Semilac.

Magdalena Burda / 10 miesięcy temu
To prawdziwy hit od Dawida Wolińskiego. Co zaprojektował tym razem? fot. serwis prasowy Semilac

Stwórz stylizację czerpiącą z najmodniejszych kolorów sezonu, weź udział w konkursie i stań się posiadaczką jedynej w swoim rodzaju torebki.

Moją inspiracją do powstania tych kopertówek była przede wszystkim kobieta Semilac. Kobieta, która podąża za bieżącymi trendami, a nawet sama je kreuje. Nie boi się eksperymentów z kolorami, które ją dookreślają

- mówi Dawid Woliński. 

Be UNIQUE

Unikalność – to słowo klucz nadchodzącego sezonu! Dawid Woliński stworzył torebki dla Semilac metodą, która doskonale wpisuje się w ten trend. Hot stamping, czyli wykorzystywanie specjalnych folii nanoszonych na skórę za pomocą rozgrzanych matryc to rozwiązanie, dzięki któremu każda torebka od projektanta jest jedyna w swoim rodzaju. 

fot. mat. prasowe Semilac

Nie ma mody bez koloru!

Przy tworzeniu kolekcji Dawid Woliński czerpał z bogactwa palety lakierów hybrydowych Semilac UNIQUE. Najmodniejsze w tym sezonie oliwkowe barwy przełamał mocnymi akcentami czerwieni, fuksji i fioletu. Dzięki perlistym odcieniom dostępnym w kolekcji Semilac: 152 Fuchsia Miracle , 146 Purple King oraz 153 Red Magnat kopertówka pasuje do każdej stylizacji. Dobrze wygląda z jeansami, ale podkreśli też wieczorowy look. Zadbane i piękne paznokcie będą pięknie prezentować się na jej tle. 

fot. mat. prasowe Semilac

Wygraj torebkę od Dawida Wolińskiego!

Stwórz stylizację paznokci  z wykorzystaniem kolorów z nowej kolekcji UNIQUE marki Semilac. Przedstaw ją na zdjęciu w ciekawej, unikalnej aranżacji, napisz kilka zdań uzasadnienia i wygraj jedną z 5 limitowanych kopertówek! Możesz stać się również właścicielką vocheru do sklepu Semilac o wartości 500 zł lub zestawu produktów o wartości 200 zł. Konkurs trwa do 31 października, a najlepsze stylizacje wybierze sam Dawid Woliński.
Nie czekaj i zgłoś się już dzisiaj, na Twoje zdjęcie czekamy pod adresem konkurs@semilac.pl! Szczegóły na www.bit.ly/semilacxwolinski
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)