POLECAMY

Manikiur hybrydowy

Doskonały manikiur przez 2 tygodnie? To możliwe! Ten nowy zabieg, może okazać się niezwykle praktycznym rozwiązaniem na letnie dni!
Manikiur hybrydowy fot. FREE
Paznokcie hybrydowe to idealne rozwiązanie na wakacje. Manicure hybrydowy utrzyma się na paznokciach do 2 tygodni. Sprawdź, dlaczego hybryda to  niezwykle praktyczne rozwiązanie na letnie dni

Innowacyjność paznokci hybrydowych, czyli hybrydy, polega na użyciu specjalnych kosmetyków, które gwarantują, że paznokcie będą wyglądały idealnie co najmniej przez dwa tygodnie.

Zabieg nakładania paznokci hybrydowych rozpoczyna się od klasycznego manikiuru – opiłowania paznokci, usunięcia skórek i wypolerowania płytek. Następnie manikiurzystka maluje paznokcie: najpierw bazą, potem kolorowym lakierem i na końcu utwardzaczem. Każda warstwa jest utrwalana lampą UV.

Płytki wyglądają potem bardzo efektownie, są też trwałe – lakier nie odpryskuje nawet po ciężkich domowych pracach. Preparaty z paznokci zmywa się specjalnym płynem w gabinecie kosmetycznym.

Manikiur trwa ok. 40 minut, kosztuje 100 zł, usunięcie lakieru: 50 zł.

Porady udzieliła manikiurzystka - Anna Mikołajczyk, Sieć Salonów Piękności Denique

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/3 lata temu
Też mam zestaw z lampą - firmy Cosmetics Zone i stopniowo dokupuję sobie różne odcienie lakierów od nich- są rewelacyjne! Co do oszczędzania pieniędzy, to naprawdę warto samemu zainwestować w taki zestaw - wiadomo, że trzeba się wyćwiczyć w kładzeniu hybrydy, ale i tak wychodzi taniej, niż wizyta u kosmetyczki raz na miesiąc ;)
/5 lat temu
paznokcie hybrydowe sa super
/5 lat temu
Zrobiłam tak jak Mira. Kupiłam na allegro zestaw startowy za 140 zł. i teraz dokupuję tylko lakiery po 25,oo zł. aaaa i zwykły aceton w sklepie z farbami za 7 zł. POLECAM - to nie takie trudne, a naprawdę sporo kaski można zaoszczędzić.