POLECAMY

Takiego efektu w hybrydowym manicure jeszcze nie było! My jesteśmy zachwycone!

Dawno nic nam się tak nie spodobało...

Małgorzata Machnicka / tydzień temu
Takiego efektu w hybrydowym manicure jeszcze nie było! My jesteśmy zachwycone! fot. FREE

Widziałyście kiedyś ekranizację "Kopciuszka" z 1950 roku? My tę wersję stworzoną przez Disneya mamy przed oczami zawsze, ilekroć wspomnimy o baśni Braci Grimm. Teraz marzenie z dzieciństwa o byciu księżniczką może się ziścić...

Sprawdź najładniejsze lakiery hybrydowe na ten sezon

A to wszystko dzięki marce Indigo, która stworzyła specjalny, pięknie mieniący się brokat - Pixel Effect. Mimo, że podobny do efektu syrenki, to syrenką nie jest - drobinki brokatu są nieco większe. Ten wyjątkowy pyłek możecie aplikować na dowolne kolory - na każdym z nich uzyskacie odmienny efekt. Gdy nałożycie go na mokry kolor lub top uzyskacie uwielbiany przez kobiety na całym świecie efekt szronu. Jeżeli zdecydujesz się go wetrzeć jak klasyczną syrenkę - utrzymacie całkowicie odmienne zdobienie!


I choć wiemy, że z "efektem Kopciuszka" łatwo przesadzić, to nie możemy się doczekać kiedy będziemy go mieć na paznokciach. Poprawnie i schludnie wykonany może urozmaicić casualową stylizację, a przy tej wieczorowej pozwoli zrezygnować z biżuterii. Zobaczcie same jak pięknie to wygląda!

Jakie kolory lakierów do paznokci są modne?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/tydzień temu
też lubię pyłki jednak zazwyczaj mam takie 1 max 2 paznokcie, ostatnio kupiłam fajne akcesoria i lakiery z makear także szaleję z wiosennymi paznokciami.
/tydzień temu
Może i fajne, ciekawe czy praktyczne. Ja w sumie używam pyłków ale ma efekt holo i syrenki