POLECAMY

<b>Produkt tygodnia</b>

Depilator Satin Ice - gładka skóra na dłużej, bez bólu! Ulepszony depilator z ruchomą główką końcówki chłodzącej.
 
Depilator Satin Ice - gładka skóra na dłużej, bez bólu! Ulepszony depilator z ruchomą główką końcówki chłodzącej.

Powiedzmy prawdę, my kobiety wiemy, że aby uzyskać gładkie nogi, które pozostaną jedwabiste na dłużej, musimy zmagać się z uczuciem bólu. Philips, rozumiejąc potrzeby konsumentek, udoskonala swe produkty oferując nową linię depilatorów. Nowy depilator HP 6475 Satin Ice z głowicą chłodzącą skórę i dopasowującą się do kształtów ciała jest teraz łagodniejszy i delikatniejszy niż kiedykolwiek. Ulepszony depilator Satin Ice gwarantuje osiągnięcie długotrwałej gładkości w najdelikatniejszy sposób. Wykorzystując kojące właściwości lodu lepiej niż dotychczas umożliwia depilację nawet w największych krzywiznach ciała, chłodząc skórę i minimalizując ból. Satin Ice jest wyposażony ponadto w nasadkę golącą oraz nasadkę złuszczającą naskórek- zapobiegającą wrastaniu włosków w skórę. 
Depilacja boli bardziej niż zwykłe golenie. Kiedy włos jest wyrywany ze skóry, sygnały bólowe są przesyłane do mózgu poprzez rdzeń kręgowy. Jeśli bodźce przeciwdziałające bólowi są stosowane w depilowanym miejscu, komórki wysyłają własne sygnały redukujące impulsy bólowe i w związku z tym zmniejszają odczuwalny ból. Przykładem takiego łagodzącego bodźca jest lód, który chłodząc skórę, odpowiada za zmniejszenie bólu, minimalizując negatywne doznania związane z depilacją.

Unikatowa nasadka chłodząca jest więc drogą do delikatnej, bezbolesnej depilacji. Satin Ice jest jedynym depilatorem dostępnym na rynku, który redukuje ból poprzez chłodzenie skóry. Trzymaj nasadkę w lodówce, przed użyciem dołącz ją do depilatora i gotowe. Zmiana koloru nasadki na niebieski jest wskaźnikiem, że została ona odpowiednio schłodzona. Nasadka chłodząca depilatora Satin Ice podąża dokładnie za kształtem twojego ciała, depilując nawet najkrótsze włoski o długości zaledwie 0,5mm i pozostawia skórę jedwabiście gładką nawet przez cztery tygodnie. 
Model HP 6475 posiada również nasadkę golącą. Dzięki jednemu urządzeniu możesz usunąć zbędne włosy także z najbardziej delikatnych miejsc twojego ciała, takich jak skóra pod pachami czy okolice bikini. Żeby zminimalizować efekt „wrastania” włosów, Satin Ice posiada dermatologicznie przetestowaną nasadkę złuszczającą naskórek. Depilator ma dwie prędkości, co sprawia, że możemy dostosować je do depilacji różnych partii ciała. Poręczne etui pozwala przechowywać wszystkie elementy depilatora w jednym miejscu.

Nie pozwól już, żeby ból Cię zniechęcał. Wypróbuj Satin Ice, aby mieć gładkie nogi na długie tygodnie.

Główne cechy Satin Ice to:

* Chłodząca nasadka podążająca za kształtem ciała dająca maksymalne efekty
* Nasadka złuszczająca naskórek pomaga chronić przed wrastaniem włosów - przetestowana dermatologicznie
* Dodatkowa nasadka goląca
* Dwie prędkości
* Pojemnik do higienicznego przechowywania nasadki chłodzącej w lodówce
* Poręczne etui do przechowywania depilatora
* Kolor: chłodny błękit

 
Sugerowana cena detaliczna depilatora HP 6475 - 449 zł
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/12 lat temu
do tej pory depilacja byla dla mnie meczacym obowiazkiem od kad znalazlam na rynku nowego philipsa wszystko sie zmienilo jest super goraco polecam to poprostu trzeba poczuc:)pozdrawiam