Czy wiesz co znaczy DIY w modzie?

DIY - co oznacza ten skrót i kiedy stosuje się go w modzie?

DIY - z angielskiego "do it yourself" - oznacza samodzielne wykonanie czegoś.

W modzie jest to po prostu przerabianie starych ubrań, przez co nadaje się im zupełnie nowy wygląd i charakter. Jest to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy.

Pojęcie DIY rozumie się także poprzez szycie zupełnie nowych ubrań (wszystko jednak własnoręcznie). Ważny jest tutaj pomysł i wyobraźnia.

5 pomysłów na sylwestrową stylizację
SKOMENTUJ (5)
KOMENTARZE (5)
naomie/rok temu
[quote=amarhylis] Dziewczyny, a znacie może jakieś stronki, gdzie można sobie o tym poczytać, podszkolić się? Bo przyznam, że jestem noga w tym temacie, a denerwuje mnie już to, że nigdzie nie mogę znaleźć niczego ciekawego dla siebie, co wpadłoby mi w oko :( więc chciałam się zabrać za własnoręczne przeróbki ciuszków :D [/quote]
To bardzo fajna sprawa, ale trzeba mieć talent, jak niestety nie mam więc wolę kupić coś oryginalnego, np. ostatnio przytuliłam takie cudne woreczko-torby:
http://www.nosmnie.pl/sklep/
amarhylis/rok temu
Dziewczyny, a znacie może jakieś stronki, gdzie można sobie o tym poczytać, podszkolić się? Bo przyznam, że jestem noga w tym temacie, a denerwuje mnie już to, że nigdzie nie mogę znaleźć niczego ciekawego dla siebie, co wpadłoby mi w oko :( więc chciałam się zabrać za własnoręczne przeróbki ciuszków :D
~uuuuuuuuuuuuu/rok temu
ostatnio zaczęłam przerabiać ciuchy najczęściej takie z których wyrosłam np. spodnie na spodenki
POKAŻ KOMENTARZE (5)