20 sposobów na piękne włosy

Nieważne, czy są grube czy cienkie, gęste czy delikatne. Każda z nas może mieć piękne, lśniące włosy. Oto kilka trików na ekspresową poprawę ich wyglądu.

Każda z nas marzy o tym by mieć piękne i lśniące włosy. Bo wiadomo, włosy są jedną z najpiękniejszych kobiecych ozdób. Co zrobić by ich wygląd zawsze był nienaganny? Przeczytajcie nasze porady!

1. Piękne włosy dzięki silikonowi

Włosy grube i kręcone będą się mniej puszyć, jeśli będziesz używać odżywek, masek czy lakierów z silikonem (w składzie rozpoznasz go pod nazwą Dimethicone). Kosmetyki z tym składnikiem są dużo lżejsze i delikatniejsze niż te na bazie olejku, nie obciążają włosów i nie pozostawiają na nich tłustej warstewki. Dodatkowo uelastyczniają włosy, podkreślając kształt loków.

Więcej o pielęgnacji włosów:

Wysoki koczek w sam raz na lato
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (17)
ewq/3 dni temu
A mi nigdy nikt nie zaproponował botoxu w In Harmony. Muszę się dopytać.
tully/miesiąc temu
Mnie kompletnie nic nie pomagało, jak mi zaczęły włosy lecieć garściami. Brałam różne suplementy diety, witaminy, stosowałam maseczki na włosy i nic to nie dawało. Dopiero wypadanie ustało, jak zaczęłam regularnie brać tabletki biotebal z biotyną. I też po jakimś czasie włosy zaczęły odrastać
ela/miesiąc temu
U mnie najbardziej sprawdził się botox dla włosów. Zrobiłam go pierwszy raz jakieś dwa lata temu i teraz powtarzam co miesiąc. Botox nie jest dostępny u każdego fryzjera, sama chodzę do In Harmony.
POKAŻ KOMENTARZE (17)