POLECAMY

Sauna na włosy

Na czym polega taki zabieg?

Na czym polega taki zabieg?
Łucja
 

Sauna na włosy

depositphotos.com

Sauna na włosy to zabieg kosmetyczny, który ma na celu odmłodzenie oraz oczyszczenie włosów z nagromadzonych toksyn. Temperatura podczas korzystania z sauny na włosy nie przekracza 40 stopni. Dodatkowo jest to znakomite urządzenie do wspomagania zabiegów pielęgnacyjnych, szczególnie przy włosach długich oraz tych, które zostały uszkodzone i uwrażliwione podczas wykonywania zabiegów chemicznych.

Dzięki zastosowaniu sauny na włosy kosmetyki, które zostały zaaplikowane podczas mycia włosów oraz po ich umyciu z większą łatwością mogą wnikać w strukturę włosów. ciepło oraz para wodna wytwarzana podczas tego zabiegu rozkłada się równomiernie dzięki temu włosy na całej ich długości oraz skóra głowy zostaje odpowiednio nawilżona i zregenerowana. Dodatkowo sauna na włosy sprawia, że znikają problemy z ich rozczesywaniem.

Włosy po takim zabiegu stają się miękkie w dotyku, są zdecydowanie bardziej podatne na ich układanie, staja się sprężyste i elastyczne. Wykonanie takiego zabiegu trwa około 20-30 minut w zależności od stopnia uwrażliwienia włosów. Korzystanie z sauny do włosów szczególnie wskazana jest przy włosach długich i zniszczonych.

Aby zauważyć znaczącą poprawę kondycji naszych włosów wskazane jest wykonanie serii takich zabiegów z wykorzystaniem do tego specjalnie dobranych kosmetyków pielęgnacyjnych. Koszt jednego zabiegu waha się w granicach od 20 do 30 złotych.

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/3 lata temu
Ja mam bardzo zniszczone włosy,prostowaniem,rozjaśnianiem,farbowaniem , efekt sauny miał być widoczny już po pierwszym razie,wg fryzjera i był, niewidoczny.