Rozwiązanie konkursu Uroda 5 09

Lista nagrodzonych laureatów

Spośród nadesłanych zgłoszeń nagrody otrzymują:
Wisniewska    Hanna    -Olsztyn
Hejmo     Magdalena    -Prochowice
Dubielecka    Monika    -Milanówek
Iwanowska    Krystyna-    Morawica
Jasinska    Magdalena    -wróblew
Martyka    Katarzyna    -Warszawa
Krasnicka    Agnieszka    -Białystok
Jankiewicz    Ewa    -Bogatynia
Gilewska    Monika    -Malbork
Orzech    Katarzyna    -Kraków
Borkiewicz    Iwona-     Dąbrówka Górnicza
Pytel    Agnieszka -     Tychy
Kurowski    Marian    -Brzeziny
Odrzywołek    Barbara    -Psary
Gumowska    Grażyna    -Wrocław
Tomala    Marta    -Poznań
Ogonowska    Katarzyna -     Wegrzce
Kurowska    Iwona    -Brzeziny
Bianek    Agnieszka    -Środa Wlkp
Los    Barbara    -Bolesław
Trojanowska     Sonia    -Rybnik
Czebotar    Liliana-    Wrocław
Canert    Dorota    -Łódź
Rudzka    Aleksandra    -Łobez
Piskorz    Katarzyna    -Bytom
Wołowiec    Barbara    -Rzeszów
Wójcik    Marta    -Bolesławiec
Walczuk    Aneta    -Biała Podlaska
Suluk    Beata    -Swarzędz
Srebrnik    Justyna -     Warszawa
Pyrka    Urszula    -Warszawa
Bocian    Anna    -Strzelin
Sasko    Wioletta    -Słupsk
Golasinska    Iwona-    Gdańsk
uczynska    Karolina    -Warszawa
Gabler    Klaudia    -Śmigiel
Kalus    Bronislawa    -Prochowice
Jańczak    Agnieszka-    Kretomino
Kwiatkowska     Alicja -     Gdańsk
Pietrzykowska    Ola    -Józefów
Malordy    Magdalena -     Siemianowice
Swora    Jolanta-     Wałbrzych
Staniak    Katarzyna -     Stryków
Tondel    Joanna-    Damaslawek
Wylezuch    Cecylia    -Jastrzebie Zdrój
Jaroszewska    Małgorzata-    Czernice Borowe
Gebska    Elżbieta    -Będzin
Pabis    Rafał    -Miechów
Dziarnowska    Emilia-    Łódź
Dworzecka    Anna-    Nowa Deba
Mikołajewska    Agnieszka -     Warszawa
Bagnowska    Aleksandra -     Rozprza
Zbieska    Ewa    -Olsztyn
Przybylki    Rafal    -Częstochowa
Krzywania    Małgorzata    -Zgierz
Rabe    Marta    -Toruń
Kornak    Anna    -Podkowa Leśna
Mijal    Laurencja    -Gogolin
Zbiciak    Sylwia    -Lipsko
Galoch    Aneta    -Poddębice
Matyja    Aldona    -Krapkowice
Orzech    Katarzyna    -Kraków
Ptaszyńska    Renata    -Warszawa
Kania    Agnieszka    -Iłża
Piasta    Hanna    -Mysłowice
Radulska    Marianna    -Olsztyn
Ciesielska    Aneta-    Rzeszów
Neimann    Kamila    -Świdwin
Jania    Małgorzata    -Wojborz
Gumowska    Ewa    -Wrocław
Cibis    Ewelina    -Głogówek
Rojek    Danuta-    Rybnik
Drwal    Aneta    -Lublin
Truchan    Marzena    -Kościelisko
Lachut    Anna    -Osiecznica
Bakalarz    Gertruda    -Głogów
Skalska    Monika    -Pruszków
Zaboklicka    Edyta -     Kobyłka
Kosak    Beata -     Jezowe
Gałdyn    Anna    -Warszawa
Hartmann    Aneta-    Płock
Wróblewska    Renata -     Kielce
Słodyczka    Edyta -     Zawonia
Sowińska    Patrycja -     Góra
Górska    Wioletta    -Poznań
Kubik    Małgorzata    -Kraków
Przybylska    Agnieszka    -Piekary Śląskie
Tworek    Karolina    -Grudziądz
Habryń    Kasia-    Swarzędz
Ossowska    Urszula    -Czersk







Jaką fryzurę wybrać na studniówkę 2017? Mamy dla was 5 najładniejszych propozycji
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)