Rozwiązanie konkursu Uroda 10 09

Lista nagrodzonych laureatów


Spośród nadesłanych zgłoszeń nagrody otrzymują:


Wysoczanski    Michał    Bielsko-Biała
Rybińska    Justyna    Radom
Petrykowska    Katarzyna    Warka
Noszczyk    Adrianna    Poraj
Ciolko    Beata    Ełk
Piasecka    Paulina    Siemianowice Śląskie
Stabach    Angelika    Gorlice
Czaj    Ewelina    Cędziszów
Madej    Katarzyna    Mrowla
Łękawa    Anna    Bielsko Biała
Nowak    Renata    Warszawa Wesoła
Gałdyś    Marta    Trzebiatów
Brykner-Osiewacz    Karolina    Warszawa
Anna    Dworzecka    Nowa Dęba
Piotrowska    Magdalena    Ojrzeń
Karcz-Filgin    Agnieszka    Gdańsk
Podzorska    Barbara    Ustroń
Charzyńska    Katarzyna    Ciechanów
Magda    Romianowska    Gdańsk
Rutkowska    Anna    Wieliczka
Borysiuk    Karolina    Kraków
Łubińska    Ewa    Krasnystaw
Budnicka    Ewelina    Malbork
Emblercz    Dorota    Drogomyśl
Łata    Katarzyna    Ostrowiec Świętokrzyski
Dudek    Justyna    Wałcz
Porwic    Bartłomiej    Dolsk
Michalewicz    Agata    Szczecin
Tuszyńska    Joanna    Mysłowice
Ferek    Małgorzata    Katowice
Mikołajczyk    Agnieszka    Wałbrzych
Jaroszewska    Małgorzata    Ciernice Borowe
Dumkiewicz    Agnieszka    Krapkowice
Rudak    Agnieszka    Bydgoszcz
Modrzejewska    Bianka    Warszawa
Sochacka    Joanna    Warszawa
Kubala    Beata    Łódź
Gadyć    Anna    Warszawa
Walczak    Katarzyna    Wrocław
Królek    Krystyna    Warszawa
Malwina    Chmielewska    Olsztyn
Michalczuk    Katarzyna    Biała Podlaska
Surmacz    Małgorzata    Starogard Szczeciński
Magda    Sikorska    Poznań
Matok    Bożena    Siedlce
Meus    Monika    Wadowice
Tryniecka    Elżbieta    Sobutka
Obrencka    Anna    Gdańsk
Wierzbicka    Kinga    Kozienice
Gorczyca    Magdalena    Grębów
Kluch    Ewa    Łódź
Komisarczyk    Elżbieta    Łaciska Górne
Karczewska    Joanna    Gdańsk
Kąkol    Iwona    Gdynia
Horowska    Anna    Poznań
Ścigalska-Guzy    Renata    Kraków
Kornacka    Małgorzata    Mirsk
Wodniak -Łodej    Monika    Starachowice
Mackowiak    Teresa    Tarnowo Podgórne
Kaczmarczyk    Grażyna    Pińczów
Fiejdasz    Beata    Przeworsk
Markowska    Maja    Trzebiez
Urlich    Wanda    Mirsk
Nowacka    Katarzyna    Pozezdrze
Barlewicz    Małgorzata    Tczew
Małkiewicz    Bożena    Warszawa
Sikorska    Magdalena    Poznań
Dziurgot    Monika    Rzeszów
Jabłońska-Maciak    Ewa    Opole
Jelonek    Katarzyna    Katowice
Baczyńska    Barbara    Gorlice
Strzelczyk    Aldona     Częstochowa
Gladysz    Alina    Warszawa
Zaboklicka    Edyta    Kobyłka
Slodyczka    Edyta    Zawonia
Godlewska    Magdalena    Kostomłoty
Orszulska    Monika    Warszawa
Rutkowska    Alicja    Nowa Sól
Tuszynska    Joanna    Mysłowice
Szydlowska    Vanessa    Kraków
Steczniewska    Irena    Poznań
Pilarska    Janina    Jabłonna
Augustyniok    Aleksandra    Łaziska Górne
Gretkowska    Beata    Oborniki Wlkp
Madej    Renata    Witkowo
Bryla    Magdalena    Skierniewice
Podsiadła    Mariola    Warszawa
Siejak    Inga    Pułtusk
Małkińska    Agnieszka    Warszawa
Wojnarowska    Marta    Warszawa
Jadczak    Małgorzata    Warszawa
Majkowska    Klaudia    Konstancin-Jeziorna
Pietrzyk    Ewa    Warszawa
Lachman    Zaneta    Sulejówek
Kazimierska    Małgorzata    Warszawa
Poszytek    Anna    Otwock
Pezioł    Małgorzata    Warszawa
Sztanderski    Michał    Ciechanów
Ptaszyńska    Renata    Warszawa
Krolak    Krystyna    Warszawa
Michalczyk    Elżbieta    Warszawa
Wróblewska    Katarzyna    Warszawa
Gazda    Magdalena    Warszawa
Smarun    Maja    Warszawa
Jezierska    Ewelina    Warszawa
Jaką fryzurę wybrać na studniówkę 2017? Mamy dla was 5 najładniejszych propozycji
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)