Rozwiązania konkursów z nr 04/2008 Urody

Lista nagrodzonych laureatów w konkursach z nr 04/2008.

Lista nagrodzonych laureatów w konkursach z nr 04/2008. Gratulujemy!

Zestaw kosmetyków Aquolina
otrzymują:

Kurzyna Sylwia - Jarocin
Szostak Agata - Bolesławiec
Bańka Marzena - Sosnowiec
Jelonek Katarzyna - Katowice
Stasiaczek Ewa - Piła

MAKIJAŻ Z OKŁADKI (Estee Lauder) - nagrody
otrzymują:
Langiewicz Ewa - Iława
Małecka Katarzyna - Kraków
Wrzosek Marzanna - Warszawa
Cherek Angelika - Stargard Gdański
Prusak Izabella - Warszawa

ERIS KREMY otrzymują:
Gubala Jan - Kraków
Dolenko Anna - Pyskowice
Malecka Magdalena - Kraków
Szulc Beata - Zwoleń
Swierze Marcin - Zabrze
Jelonek Katarzyna - Katowice
Bulach Przemyslaw - Poznań
Kornacka Maria - Biłgoraj
Repka Barbara - Warszawa
Klamka Krystyna - Legnica
Cholota Genowefa - Frampol
Kulesza Magdalena - Międzyzdroje
Suluk Beata - Wrocław
Bogdanowicz Helena - Iława
Kazimierczak Jolanta - Zduńska Wola

COLGATE otrzymują:
Wietrzyńska Aleksandra - Ostrów Wlkp.
Wawszczyk Łukasz - Warszawa
Salbut Krystyna - Zwoleń
Szulc Michał - Zwoleń
Korusiewicz Aneta - Pszczyna
Rycembel Iza - Sokolow Podl
Wawszczyk Jadwiga - Piastów
Swora Lukasz - Zduny
Prusak Izabella - Warszawa
Repka Barbara - Warszawa
Borta Hubert - Cekcyn
Romanowska Alina - Warszawa
Sobczak Paweł - Miedzyzdroje
Wawszczyk Joanna - Warszawa
Bukowska Barbara - Stargard Gdański
Macieja Barbara - Siedlce
Ilasz Alicja - Brzozow
Karolak Katarzyna - Zęgocin 8
Sosna Aleksandra - Chróścina
Tkacz Anna - Poraj
Kornacka Joanna - Bilgoraj
Majewski Roman - Zwoleń
Hejmo Krzysztof - Prochowice
Kaczmarska Hanna - Zielona Góra
Morawska Beata - Zduny
Morawska Grazyna - Zduny
Socha Małgorzata - Warszawa
Nowicka-Wyzuj Agnieszka - Wrocław
Kimak Agnieszka - Tereszpol
Kalata Bogusława - Warszawa

Krem DR.BELTER otrzymują:
Pazdzior Ewa - Masłońskie
Borta Barbara - Cekcyn
Witkowicy Paulina - Krakow
Witkowska Urszula - Zabrze
Jozefowicz Krystyna - Ilawa
Majewski Bogdan - Zwolen
Gawel Beata - Krzeszow
Suluk Helena - Ścinawa
Bukowski Andrzej - Stargard Gdański
Kalus Bronislawa - Prochowice
Bukowska Barbara - Stargard Gdański
Swora Lukasz - Zduny
Wolska-Bulach Anna - Poznan
Cherek Angelika - Stargard Gdański
Jozefowicz Bozena - Ilawa

Zestawy NAIL TEK otrzymują:
Lipińska Anna - Warszawa
Borta Hubert - Cekcyn
Strzyzewska Urszula - Poznan
Kędzierska Agata - Gorzów Wlkp.
Kazimierczak Milena - Zdunska Wola
Chmielorz Aneta - Gliwice
Romanowski Piotr - Warszawa
Sadokierska Izabela - Siedlce
Majewska Maria - Zwolen
Tankielun Weronika - Barczewo
Sobczak Karolina - Miedzyzdroje
Rymarczyk Izabela - Ustrzycki Dolne
Kaczmarska Anna - Zielona Góra
Tomkow Agnieszka - Ustrzyki Dolne
Cichon Agnieszka - Krasiejow
Prusak Izabella - Warszawa
Wolska Bozena - Walcz
Blazkiewicz Rafał - Radzanów
Drewek Grazyna - Cekcyn
Slaby Mateusz - Gorzów Wlkp.
Cichon Franciszek - Krasiejow
Wróbel Teresa - Warszawa
Wietrzyński Marian - Ostrów Wlkp.
Suska Anna - Warszawa
Bulat Tomasz - Stargard Gdanski
Jaką fryzurę wybrać na studniówkę 2017? Mamy dla was 5 najładniejszych propozycji
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)