Seksowni polscy brodacze!

Coraz więcej sławnych Polaków zapuszcza brody. Zobaczcie ranking najprzystojniejszych polskich brodaczy!

Coraz więcej sławnych Polaków zapuszcza brody. Zobaczcie ranking najprzystojniejszych polskich brodaczy!

Polacy z brodą!

fot. ONS/ kolaż Polki.p

Słynni brodacze jak Brad Pitt, Johny Depp, Ben Afflec, Jared Leto, czy David Beckham uchodzą za najprzystojniejszych facetów na świecie. Ich kilkudniowe zarosty wprawiają w zachwyt miliony kobiet! W ślady swoich kolegów zza oceanu podąża coraz więcej sławnych Polaków! Czyżby drapiące policzki stały się kolejnym fetyszem nowoczesnych kobiet? Bardzo możliwe! Okazuje się, że słabość do zarośniętych facetów wynika z ewolucji! Jak wynika z badań, broda to bardzo silny sygnał socjoseksualny! Według naukowców, najmocniej na kobiety działa zarost trzydniowy – świadczy o męskości, dominacji, wojowniczości i dojrzałości.

Zobaczcie nasz ranking 15 polskich celebrytów, którym zarośnięte policzki dodały charakteru, zadziorności i seksapilu. Co o nich sądzicie?

 

Miejsce 1 - Radzimir Dębski

Radzimir Jimmy Dębski odziedziczył chyba najlepsze geny swoich słynnych rodziców rodziców. Urodą przypomina mamę, piosenkarkę Annę Jurksztowicz, a talent do komponowana odziedziczył po znanym ojcu, Krzesimirze Dębskim. A do tego ta piękna broda...

Polacy z brodą!

Fot. ONS

 

Miejsce 2 - Stanisław Karpiel - Bułecka

Zarośnięty Staszek Karpiel - Bułecka od 1997 roku trenuje Narciarstwo Freestylowe i jest jednym z najbardziej utytułowanych zawodników w tej dyscyplinie. Jest także liderem podhalańskiego zespołu Future Folk. Wysportowany artysta - takich kochamy najmocniej!

Polacy z brodą!

Fot. ONS

 

Miejsce 3 - Antoni Pawlicki

Aktor znany głównie z serialu "Czas Honoru" rozkochał w sobie kobiety nie tylko talentem aktorskim, ale także nieprzeciętną urodą (w tym brodą).

Polacy z brodą!

Fot. ONS

 

Miejsce 4 - Filip Bobek

Aktor znany głównie z ról w "BrzydUli" i "Prosto w serce" nigdy nie nosi się "na gładko". Dwudniowy zarost dodaje jego subtelnej urodzie męskości!

Polacy z brodą!

Fot. ONS

 

Miejsce 5 - Mikołaj Krawczyk

Aktor a od niedawna wokalista zespołu Rockoholic nosi brodę od kiedy spotyka się z Agnieszką Włodarczyk. Mamy chyba ten sam gust, aż chce się zacytować słowa jego piosenki "Wykochaj mnie (nas) na śmierć!".

Polacy z brodą!

Fot. ONS

 

Miejsce 6 - Wojciech Mecwaldowski

Wojtek Mecwaldowski ma tylko 34 lata, a wszyscy uważają, że wygląda na więcej. Czyżby broda dodawała mu powagi? Nam jego wizerunek jak najbardziej odpowiada!

Polacy z brodą!

Fot. ONS

 

Miejsce 7 - Paweł Małaszyński

Aktor, muzyk, autor tekstów - niemal każda Polka ma słabość to tego utalentowanego przystojniaka. Z brodą czy bez - Paweł jest zawsze do schrupania!

Polacy z brodą!

Fot. ONS

 

Miejsce 8 - Borys Szyc

Borys dla roli filmowej zrobi wszystko - przytyje, schudnie, zapuści wąsy, ogoli się na łyso. Choć lubimy te jego "artystyczne metamorfozy", na co dzień zdecydowanie wolimy go z dobrze przystrzyżoną fryzurą i kilkudniowym, zadbanym zarostem.

Polacy z brodą!

Fot. ONS

 

Miejsce 9 - Marcin Dorociński

Ten utalentowany aktor został oficjalnym ambasadorem ogólnopolskiej kampanii WWF na rzecz ochrony rysiów nizinnych w Polsce! Organizacja nie mogła znaleźć lepszego reprezentanta. Marcin jest jak kot (może być ryś), niby drapiący, a taki milusi!

Polacy z brodą!

Fot. ONS

 

Miejsce 10 - Maciej Zakościelny

O tym, że przystojny Maciek Zakościelny jest świetnym aktorem wie każdy, ale czy wiecie, że przez wiele lat trenował karate, a do tego potrafi grać na skrzypcach, fortepianie i bębnach afrykańskich? Chapeau bas! My uwielbiamy go także za jego wierność trzydniowemu zarostowi!

Polacy z brodą!

Fot. ONS

 

Miejsce 11 - Marcin Prokop

Ten zdolny dziennikarz i felietonista pociąga nas nie tylko swoim intelektem i poczuciem humoru, ale także nieprzeciętną urodą. Dlaczego wygląda tak dobrze? Bo nosi brodę, która optycznie zmniejsza jego pucołowate policzki jak u dziecka!

Polacy z brodą!

Fot. ONS

 

Miejsce 12 - Piotr Adamczyk

Aktor zerwał z wizerunkiem grzecznego i poukładanego gentlemana i od jakiegoś czasu nosi brodę! Dla nas jednak zawsze będzie wyglądał jak anioł.

Polacy z brodą!

Fot. ONS

 

Miejsce 13 - Mateusz Damięcki

Niemal każdy mężczyzna co jakiś czas eksperymentuje z zarostem, pozwalając mu od czasu do czasu odrosnąć. Mateusz wybrał styl "na muszkietera"!

Polacy z brodą!

Fot. ONS

 

Miejsce 14 - Hubert Urbański

Media plotkarskie donoszą, że Hubert Urbański przeżywa kryzys wieku średniego. Rozwiódł się, zrobił tatuaż na palcach i zapuścił brodę. My trzymamy za niego kciuki - ten brodacz jeszcze nam pokaże na co go stać!

Polacy z brodą!

Fot. ONS

 

Miejsce 15 - Wojciech Łozowski

Łozo lubi bawić się modą i eksperymentować ze swoim wyglądem. Media donoszą, że w tej kwestii w ostatnim czasie trochę się "zapuścił". Nic nie szkodzi, wybaczamy!

Polacy z brodą!

Fot. ONS

Męskie fryzury - mocny trend na jesień. Spodoba się tobie i pokocha go twój mężczyzna
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)