Dziewczyny oszalały na punkcie tego koloru włosów. Blorange podbija cały Instagram!

Skusicie się?

Małgorzata Machnicka / miesiąc temu
Dziewczyny oszalały na punkcie tego koloru włosów. Blorange podbija cały Instagram! fot. Instagram

Brzmi dziwnie? Słowo pochodzi od połączenia "blond" i "orange", chociaż nie powinno się brać zupełnie dosłownie tej słownej mieszanki. Kolor jaki powinniśmy otrzymać po farbowaniu jest nieco pastelowy i z domieszką różu. Pasuje wszystkim blondynkom, bo można nieco modyfikować jego odcień. Oczywiście najlepiej, żeby kolorem wyjściowym do farbowania był bardzo jasny, nawet platynowy blond - dzięki czemu nie będzie trzeba wcześniej poddawać włosów dekoloryzacji.

7 najważniejszych trendów we fryzurach na rok 2017

 

RG @bleachlondon Apricot Ends

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika L O R E N M I L E S 💀 (@lorenmiles)

Blorange jest dobrym rozwiązaniem, jeśli nie chcecie radykalnie zmieniać koloru włosów, ale kusi was, żeby jednak przeprowadzić małą modyfikację fryzury. A zmiany zawsze dobrze robią, szczególnie wraz z początkiem roku.

Odradzamy samodzielne eksperymenty w domu - taka koloryzacja wymaga sporych umiejętności. To, co możecie zrobić przez wybraniem się do fryzjera, to wykorzystanie kred i spray'ów koloryzujących lub zwykłej, prasowanej bibuły - sprawdzicie dzięki temu czy włosy w niestandardowych kolorach to w ogóle rozwiązanie dla was.

Trend w farbowaniu tylko dla brunetek

 

Colourful curls By @freddie.yeah

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika BLEACH (@bleachlondon)

 

loving the #blorange color 🍑🍑🍓I

Post udostępniony przez @littleefforts

 

Amber rose by @alishadobson

Post udostępniony przez BLEACH (@bleachlondon)

Czy wiesz, jaka długość włosów jest najmodniejsza w tym sezonie?
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/tydzień temu
Pianki Trendy jak najbardziej - a w uzyskaniu takiego odcieniu idealny będzie kolor słodki róż i jak masz jasne włosy wyjdzie idealnie!
/2 tygodnie temu
Jesli chodzi o Venitę to ostatnio kupowałam w Naturze pianki koloryzujące TRENDY i zamierzam zrobić sobie takie pasemka na stałe, lato idzie trzeba szaleć;)
/3 tygodnie temu
Najładniej te kolory wyglądają na kręconych włosach. Sama mam już blorange, bo skusiłam się na takie farbowanie przy ostatniej wizycie w Akademii Perfect Hair. Najlepsze jest to, że włosy nie są zniszczone, ładnie się układają, a kolor nawet nie zaczął się zmywać!
POKAŻ KOMENTARZE (3)