POLECAMY

Dziewczyny oszalały na punkcie tego koloru włosów. Blorange podbija cały Instagram!

Skusicie się?

Małgorzata Machnicka / 2 miesiące temu
Dziewczyny oszalały na punkcie tego koloru włosów. Blorange podbija cały Instagram! fot. Instagram

Brzmi dziwnie? Słowo pochodzi od połączenia "blond" i "orange", chociaż nie powinno się brać zupełnie dosłownie tej słownej mieszanki. Kolor jaki powinniśmy otrzymać po farbowaniu jest nieco pastelowy i z domieszką różu. Pasuje wszystkim blondynkom, bo można nieco modyfikować jego odcień. Oczywiście najlepiej, żeby kolorem wyjściowym do farbowania był bardzo jasny, nawet platynowy blond - dzięki czemu nie będzie trzeba wcześniej poddawać włosów dekoloryzacji.

7 najważniejszych trendów we fryzurach na rok 2017

 

RG @bleachlondon Apricot Ends

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika L O R E N M I L E S 💀 (@lorenmiles)

Blorange jest dobrym rozwiązaniem, jeśli nie chcecie radykalnie zmieniać koloru włosów, ale kusi was, żeby jednak przeprowadzić małą modyfikację fryzury. A zmiany zawsze dobrze robią, szczególnie wraz z początkiem roku.

Odradzamy samodzielne eksperymenty w domu - taka koloryzacja wymaga sporych umiejętności. To, co możecie zrobić przez wybraniem się do fryzjera, to wykorzystanie kred i spray'ów koloryzujących lub zwykłej, prasowanej bibuły - sprawdzicie dzięki temu czy włosy w niestandardowych kolorach to w ogóle rozwiązanie dla was.

Trend w farbowaniu tylko dla brunetek

 

Colourful curls By @freddie.yeah

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika BLEACH (@bleachlondon)

 

loving the #blorange color 🍑🍑🍓I

Post udostępniony przez @littleefforts

 

Amber rose by @alishadobson

Post udostępniony przez BLEACH (@bleachlondon)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (11)
/12 godzin temu
masz na myśli colorista washout? Ta farba nie niszczy włosów?
/przedwczoraj
~Julita sprawdź farbę washout 2 tygodniową kolor #peachhair ;) Moja kumpela miała problem z tym, że ma bardzo rzadkie włosy i nie chciała ich farbować normalną farbą, bo zawsze wtedy jeszcze bardziej jej wypadały. Więc użyła takiej bezpiecznej wersji
/tydzień temu
@Migotka To żaden problem tylko musisz się odważyć no i kupić dobrą fabrę jeżeli chcesz efekt na dłużej. Ja wolałam coś na tydzień więc zdecydowałam się na farby colorista @Madzia I co zadowolona? Z której farby korzystała?
POKAŻ KOMENTARZE (8)