POLECAMY

Luźne upięcie włosów kręconych

W ostatnim czasie na wybiegach mody najbardziej pożądany rodzaj stylizacji stanowią upięcia w stylu niedbałym, luźnym i dziewczęcym zarazem. Ten typ fryzur najlepiej prezentuje się na włosach gęstych, zdrowych. Pięknie wygląda również na pasmach kręconych.

W ostatnim czasie na wybiegach mody najbardziej pożądany rodzaj stylizacji stanowią upięcia w stylu niedbałym, luźnym i dziewczęcym zarazem. Ten typ fryzur najlepiej prezentuje się na włosach gęstych, zdrowych. Pięknie wygląda również na pasmach kręconych. W dzisiejszym odcinku fryzjerka współpracująca z Kliniką Włosa Handsome Men - Agnieszka Obstawska - zaprezentuje w jaki sposób wykonać wspomniane już, luźne upięcie włosów kręconych. Ten rodzaj stylizacji, uwzględniający użycie dyfuzora, sprawia wrażenie zarówno lekkiego, jak i nieco niedbałego. Z całą pewnością doda uroku niejeden kobiecej twarzy.

Luźne upięcie włosów kręconych

Luźne upięcie włosów kręconych
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (9)
/3 lata temu
Modelka nia miala kreconych włosów to raz, a dwa fryzjerka nie ma zielonego pojecia jak sie obchodzic z prawdziwymi kreconymi włosami bo nie miała nigdy z takimi do czynienia.
/6 lat temu
fryzura beznadziejna. sama mam kręcone włosy i odnoszę wrażenie, że fryzjerzy nie mają pojęcia jak się zabrać za tego rodzaju włosy. rozczesują loki na siłę, potem aplikują tonę chemii i ugniatają tworząc nietwarzowe i posklejane strąki, co widać na załączonym filmiku. rękoma i nogami muszę się u fryzjera bronić przed lakierami, piankami itp. Mam wrażenie, że fryzjerzy mają zakodowane pewne czynności, fryzury i nie potrafią pojąć, że do pewnych rodzajów włosów te ich wyuczone kroki nijak nie pasują.
/6 lat temu
zgadzam się
POKAŻ KOMENTARZE (6)