POLECAMY

Jak wzmocnić włosy na wiosnę? Pakiet porad!

Stosowanie się do kilku naszych porad sprawi, że twoje włosy wzmocnią się, będą zdrowsze i bardziej lśniące. Jak odbudować włosy po zimie, by na wiosnę wyglądały lepiej? Jak je pielęgnować, czesać i stylizować?

Jak wzmocnić włosy na wiosnę? Pakiet porad!
Urządź swoim włosom domowe spa. Raz w tygodniu nałóż na nie odżywczą maseczkę i pozostaw na włosach co najmniej 20-30 minut. Możesz też, nawet kilka razy w tygodniu, wcierać we włosy naturalne olejki, np. kokosowy lub arganowy. Wypróbuj domowe maseczki, wcierki i płukanki. Sprawdź, jak reagują na nie twoje włosy i wybierz tę ulubioną, którą będziesz stosować regularnie./fot. Fotolia/Edipresse
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/6 miesięcy temu
Namówiłaś mnie, postanowiłam zainwestować w swoje włosy i odpowiednio je wzmocnić. Mam już wspomniane tabletki z biotyną oraz sprawdzoną, domowej produkcji, kurację wzmacniającą. Za miesiąc a może nawet krócej będzie widać dużą różnicę w wyglądzie włosów.
/8 miesięcy temu
Proponuję maseczki i dobrą odżywkę do włosów oraz tabletki biotebal z biotyną. Będzie szybki i skuteczny efekt a włosy odzyskają siłę i witalność.