Jak dbać o długie włosy?

Twoje włosy tracą połysk i rozdwajają się, ale nie chcesz ich obcinać? Dowiedz się jakich kosmetyków używać i co jeść, żeby Twoje włosy były mocne i błyszczące!

Włosy rosną ok. 1-1,5 cm w ciągu miesiąca (oczywiście zależy to od osobniczych różnic - każdy z nas ma inny kod genetyczny). Końcówki włosów są znacznie starsze niż włosy u nasady, stąd szczególnie po ich wyglądzie łatwo ocenić stan i odżywienie włosa. Włosy cierpią też na skutek urazów mechanicznych, zbyt agresywnego rozczesywania lub mocnego spinania.

Po pierwsze: zdrowa skóra

Włosy wyrastają ze skóry, a więc jej kondycja w zasadniczy sposób wpływa na ich stan i wygląd. Niejednokrotnie problemy ze słabymi i wypadającymi włosami kończą się wraz z wyleczeniem problemu skóry głowy. W przypadku łupieżu lub nadmiernego łojotoku włosy szybko się przetłuszczają, są osłabione, mają tendencję do wypadania. Kiedy skórę głowy zaatakuje grzybica, włosy stają się kruche, łamliwe, wypadają.

Czytaj więcej na serwisie: Nastolatek i zdrowie

Irokez z warkocza
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (12)
konewap/rok temu
. Zapraszam na moją stronę o przedłużaniu włosów dla fryzjerów oraz dla Klientek! https://www.facebook.com/pages/Przed%C5%82u%C5%BCanie-w%C5%82os%C3%B3w/551006111585042 Czekam na wasze opinie :)
konewap/rok temu
Zapraszam do polubienia fanpage na fb -najnowsze metody przedłużania włosów, najnowocześniejszy profesjonalny sprzęt dla salonów fryzjerskich i najlepszej jakości naturalne pasma włosów oraz szkolenia z zakresu przedłużania i zagęszczania włosów https://www.facebook.com/pages/Klinika-W%C5%82os%C3%B3w-Beauty-for-You/418165411585206 Sprawdź koniecznie! Informacje i konkursy! – Bądź na bieżąco :)
GOSIAŻ/rok temu
Cała tajemnica jest ukryta w produktach pilomax.pl ;o)
POKAŻ KOMENTARZE (12)