POLECAMY

Oto najnowszy trend w farbowaniu włosów!

Skusicie się?

Małgorzata Machnicka / 9 miesięcy temu
Oto najnowszy trend w farbowaniu włosów! fot. FREE/kolaż Polki.pl

Trend na farbowanie włosów na siwo (nazwany grombre) pojawił się co prawda już rok temu, ale większość z nas podchodziła do niego raczej nieśmiało. W tym sezonie szare włosy noszą nie tylko gwiazdy i blogerki, ale również zwykłe dziewczyny! Na ulicach widać coraz kobiet, które eksperymentują z kolorem włosów. Do niedawna szczytem ekstrawagancji było ombre, teraz stawiamy na pastelowe i szare odcienie.

Aby osiągnąć spektakularny efekt trzeba najpierw poddać włosy dekoloryzacji (chyba, że jesteście bardzo jasnymi blondynkami). Do wyboru macie dwie opcje - albo równo pofarbować wszystkie kosmyki, albo wykonać efekt cieniowania (jaśniejsze włosy na wierzchu, ciemniejsze pod spodem).

 

Wydawać by się mogło, że siwe włosy pasować będą tylko ciemniejszym karnacjom. Spójrzcie na Margaret - grombre dodaje uroku także blondynkom o jasnej skórze. Co sądzicie o tym trendzie? Macie ochotę zaryzykować?

Więcej o modnych fryzurach:

Kolorowe włosy? Zrób je w domu!
Chcesz rozjaśnić włosy o dwa tony?
Po której stronie nosić przedziałek?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/8 miesięcy temu
okropne.
/8 miesięcy temu
Margaret w tym kolorze wygląda jakby trochę nie żyła...
/8 miesięcy temu
Nie wiem jak można sobie nałożyć taki" kolor" na głowę. Strasznie mało wyrazisty, brak mu jakiejkolwiek głębi. Postarza plus wygląda się w nim w zupełności bez wyrazu, strasznie spłaszcza.