POLECAMY

Fryzury bob

Klasyczna fryzura bob to włosy sięgające brody o charakterystycznej linii. Kobiety jednak tak sobie ukochały to kobiece i wygodne uczesanie, że mamy teraz boba w wielu wariacjach: na dłuższych, stopniowanych włosach, ciętego asymetrycznie, z falami, cieniowaniami i wygolonym tyłem.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/3 lata temu
fajna fryzurka
/3 lata temu
[quote=~gość] Bob dla młodych kobiet wcale nie postarza,wręcz przeciwnie.Nadaje twarzy 'lekkości' i uroczego wyglądu ,dla osób z drobną twarzą dodaje tez charakteru ;słodkiej dziewczynki'. A poza tym można powiedzieć,że pasuje każdemu,zależy dobrac odpowiedni kształt tej fryzury. [/quote] Nie zgadzam się. Bob zawsze pogrubia twarz - nawet jak ma wydłużony przód. Pogrubienie twarzy spowodowane jest kulistą formą tej fryzury, która zawsze powiększa głowę i poszerza twarz (nie pomoże kilka dłuższych pasm z przodu). Ponadto boby zawsze postarzają, bo są to bardzo sztywne fryzury - nie posiadają cieniowania (lub bardzo niewielkie) w związku z czym nie ma w nich ruchu. Moim zdaniem są to idealne fryzury dla nobliwych starszych pań.
/3 lata temu
Bob dla młodych kobiet wcale nie postarza,wręcz przeciwnie.Nadaje twarzy 'lekkości' i uroczego wyglądu ,dla osób z drobną twarzą dodaje tez charakteru ;słodkiej dziewczynki'. A poza tym można powiedzieć,że pasuje każdemu,zależy dobrac odpowiedni kształt tej fryzury.
POKAŻ KOMENTARZE (4)