POLECAMY

Asymetryczny bob krok po kroku

Asymetryczny bob w blondzie z delikatnymi refleksami - to fryzura, która łączy w sobie kilka gorących trendów wiosna-lato 2014. Zobacz, jak ją wykonać krok po kroku.

Asymetryczny bob

Asymetryczny bob w blondzie z delikatnymi refleksami to propozycja stylistów marki artègo

Jeśli marzy ci się asymetryczny bob w takim wydaniu, skorzystaj z naszej ściągawki krok po kroku i przedstaw ją swojemu fryzjerowi.

Asymetryczny bob krok po kroku

Stylizacja łączy w sobie geometryczne, ostre cięcia z cieniowaną koloryzacją w tonacji blondu, która pozwala osiągnąć efekt objętości i wypukłości. Linia wyznaczona przez ukośne, przedłużone pasma wysmukla twarz.

Koloryzacja

Podczas koloryzacji odseparowano dwa trójkąty na wysokości uszu. Na odroście i wyznaczonych trójkątach farbę z refleksem złoto-miedzianym. Używając metody na grzebieniu przeczesano pozostałą część włosów stosując rozjaśniacz.

Strzyżenie

Cięcie wykonano na bazie podkowy. Wyznaczono kontur fryzury. Część pod podkową została ścięta pod kątem ostrym. W okolicach uszu włosy zostały zaczesane na tylną część separacji, co spowodowało wydłużenie przedniej części fryzury. Cała podkowa została ścięta z wydłużeniem do przodu i połączoną z dolną separacją.

Stylizacja

Na początku stylizacji zaaplikowano spray podnoszący od nasady, a na długościach i końcach nałożono fluid termo ochronny. Włosy wygładzono prostownicą.

Polecamy: Najmodniejsze kolory włosów - trendy wiosna-lato 2014

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/4 lata temu
Fajna fryzurka - ciekawe tylko czy takiego asymetrycznego boba jest w stanie mi zrobić moja fryzjerka - ta fryzura wydaje mi się skomplikowana