POLECAMY

Jak dobrać kolor włosów do typu urody?

Zobacz, jak dobrać kolor włosów, by wyglądać kwitnąco!

Joanna Mroczkowska / 2 miesiące temu

Jak dobrać kolor włosów?

Najlepiej zacząć od analizy kolorystycznej. Na początku warto określić czy jest się ciepłym czy zimnym typem. Jeśli ciepłym - jesteście wiosną albo jesienią, a jeśli zimnym - latem albo zimą.

Ciepły czy zimny? Sprawdź jakim typem jesteś

Do określenia temperatury karnacji użyjcie srebrnej i złotej folii lub pomarańczowej i różowej chusty. Jeśli uznacie, że wasza cera promienieje i wygląda świeżo przy srebrnym lub różowym kolorze jesteście typem zimnym. Jeśli natomiast będzie tak przy złotym lub pomarańczowym jesteście typem ciepłym.

Zobaczcie nasz krótki filmik i przekonajcie się, jak dobrać kolor włosów do typu urody!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/14 godzin temu
działa i to bardzo dobrze. Nie wiem jak sprawdzi się na Twoich włosach ale u mnie efekt wyszedł świetny. U fryzjera za takie coś bym dużo zapłaciła a tak sama zrobiłam sobie super fryzurę
/przedwczoraj
colorista to te nowe farby od loreala? Widziałam właśnie w rossmannie i byłam ciekawa czy to działa ;) ale skoro tak, to chyba też przetestuje ;)
/tydzień temu
@Migotka Ja też miałam podobny dylemat jak Ty ale siostra namówiła mnie na taki spray w rossmanie colorista i raz ze wyszedł piękny kolor a dwa że po myciu wieczorem już go na włosach nie było. Myślę że mozesz tego tez sprobowac
POKAŻ KOMENTARZE (3)