POLECAMY

Unikatowe cuda ze Studia Pomysłów

Większość produktów powstaje z inspiracji polskim folklorem i naturą. Ale nie tylko. Projekty są także odzwierciedleniem najnowszych trendów w modzie, pomysłem na nowoczesną stylizację.

Studio Pomysłów bazuje w większości na produktach nowo zaprojektowanych, ale także stara się wykorzystać to, co już kiedyś przez kogoś zostało stworzone – stąd inspiracje nadawania przeróżnym przedmiotom nowego, unikatowego charakteru, tchnienia w nie nowego życia i nowego piękna.

Wśród produktów można znaleźć więc i rzeczy używane, pomysłowo przerobione, zgodnie z panującymi trendami na modę retro oraz second hand, dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagającego klienta.

Wszystkie pomysły mają być przede wszystkim modne, ale i unikatowe. Sklep powstał dla wszystkich tych, którzy lubią bawić się modą, a jednocześnie szukają czegoś wyjątkowego dla siebie. Wśród propozycji można znaleźć chusty, pasy i torby z haftowanymi motywami ludowymi, ręcznie malowaną biżuterię, wiosenną kolekcję dzianinowych naszyjników a także serię dodatków z tafty i satyny.

W nowej wiosennej kolekcji odzieżowej Studio proponuje szeroką gamę spódnic i kurtek damskich ze zdobieniami folkowymi, a także męskie haftowane koszule dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. W ramach oferty indywidualnej Studio realizuje specjalne zamówienia od torebek projektowanych z łowickich pasiaków poprzez haftowane aksamitne płaszcze aż do folkowej sukni ślubnej.

Więcej na studiopomyslow.pl/SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)