Torebki McQueen, Burberry i Westwood na aukcji

Brytyjski eBay Fashion organizuje ekskluzywną, charytatywną aukcję unikalnych, specjalnie zaprojektowanych na ten cel luksusowych torebek

fot. serwis prasowy
Alexander McQueen, Burberry, Vivienne Westwood, Christian Louboutin, Anya Hindmarch, Smythson, Sang A i Quentin McKay zaprojektowali niezwykłe, kolekcjonerskie egzemplarze torebek, które zostaną zlicytowane na eBay’u już wkrótce. Każda torebka będzie jedyna i niepowtarzalna.

Vivienne Westwood, jedna z najgorętszych orędowniczek kampanii powiedziała: “Wełna to jeden z najwspanialszych naturalnych materiałów, znana ze swej uniwersalności i wygody – ogrzewa zimą i chłodzi latem. Myślę, że dlatego jest uważana za materiał luksusowy, a jej wartość będzie wzrastać” .

Aukcja zaczęła się wczoraj i potrwa przez 10 dni - zobacz aukcję! Kolekcja powstała pod kuratelą London Knightsbridge store Harvey Nichols, na rzecz Kampanii Wełny, pięcioletniego projektu pod patronatem Księcia Walii, aby edukować konsumentów na temat korzyści płynących z używania wełny i rozwijania tej gałęzi przemysłu. Zebrane na aukcji środki zostaną przekazane Prince’s Countryside Fund – organizacji powstałej ze współpracy firm na rzecz wsparcia zrównoważonego rozwoju brytyjskiej gospodarki rolnej i agrokultury.
Tylko u nas! Wyjątkowa rozmowa z Michałem Szulcem
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)