POLECAMY

Torebka naszpikowana dobrem

Torebki znanych kobiet - od aktorek, po prezydentową mogą być Twoje, przyłącz się do akcji charytatywnej!


Ruszyła aukcja torebek organizowana przez Fundację Urszuli Smok „Podaruj Życie”. Torebki, z którymi związane są osobiste historie, zostały przekazana przez znane i cenione Polki m.in. Annę Komorowską, Małżonkę Prezydenta RP.

Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na cele statutowe organizatora. Fundacja m.in. pomaga chorym na białaczkę i prowadzi rejestr dawców szpiku kostnego.

Aby przyłączyć się do akcji „Torebka Naszpikowana Dobrem” wystarczy wejść na stronę www.torebkanaszpikowanadobrem.pl, obejrzeć zdjęcia, przeczytać niezwykłe historie podarowanych  torebek i licytować za pośrednictwem strony. Każda przekazana złotówka to szansa na normalne życie dla osób oczekujących na przeszczep szpiku.

Zaproszenia do udziału zostały przyjęte, i to z dużym entuzjazmem, przez Panie: Annę Komorowską Małżonkę Prezydenta RP, Bożenę Batycką, Magdalenę Cielecką, Urszulę Dudziak, Małgorzatę Kalicińską, Maję Ostaszewską, Beatę Rybotycką, Justynę Steczkowską i Beatę Tyszkiewicz. Każda z Pań chętnie przekazała szczególny bliski sercu egzemplarz torebki i dodatkowo dorzuciła dla przyszłych właścicieli jakiś symboliczny drobiazg od siebie.
Tagi: torebki
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)