Ke$ha projektantką zegarków Baby-G

Amerykańska piosenkarka Ke$ha zaprojektowała dwa modele zegarków CASIO Baby-G. Oba trafią do polskich sklepów w połowie października. Zobacz je!

Ke$ha projektantką zegarków Baby-G fot. serwis prasowy

Piosenkarka, znana głównie z hitów "Tik Tok" i "Your Love is My Drug", jest pierwszą na świecie artystką, która zaprojektowała własne wersje zegarków Baby-G. Ke$ha, ambasadorką marki została w ubiegłym roku ponieważ idealnie utożsamia się z filozofią najbardziej wytrzymałych czasomierzy dla kobiet. Jak sama mówi:

Jaskrawe kolory zegarków Baby-G oraz ich wytrzymałość, doskonale pasują do mojego stylu i osobowości.
Jednym z zaprojektowanych przez wokalistkę czasomierzy, jest model z serii BGA-200 ze wzorem pantery. Co prawda, podobne zegarki, w kolorze brązowym, różowym oraz białym, ukazały się na rynku miesiąc wcześniej, jednak wersja w barwach złota i czerni, to pomysł wokalistki.

BG-5601 to drugi model odmieniony przez artystkę. Białą tarczę zegarka Ke$ha ożywiła czerwono-niebieskim paskiem. Barwy przypominają te na fladze USA, dlatego zegarek spodoba się osobom, które uwielbiają typowo amerykańskie akcenty.

Dodatkowo, na obu modelach znajdziemy pseudonim artystki namalowany złotą farbą.

Tylko u nas! Wyjątkowa rozmowa z Michałem Szulcem
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/4 lata temu
Du var tokfin pe5 Busnelvisningen.- Var re5taggad pe5 att se det hela efertsom jag e4r uppvuxen med me4rket och blev verkligen glatt f6verraskad. Och se5 var du de4r och gick och var fin. som plus i kanten.