Pastelowy worek od Joanny Kruczek

Zakochałyśmy się!

Joanna Mroczkowska / 10 miesięcy temu
Pastelowy worek od Joanny Kruczek fot. kolaż Polki.pl

Zdaniem projektantki  Joanny Kruczek, każdy model torebki jest sposobem na komunikowanie odrębności kulturowej, stąd jej dalekie inspiracje i nieustające poszukiwania w projektowaniu torby idealnej. Efektem tej pracy jest nasza aktualna obsesja, czyli pastelowy worek z frędzlami z najnowszej kolekcji. Prosty, minimalistyczny worek z ekstrawaganckim dodatkiem w postaci frędzli i dyskretnym logo. Kochamy to!

Pastelowa torebka od Joanny Kruczek

Chociaż osobiście wolę bardziej stonowane projekty to ta wyjątkowo przypadła mi do gustu. A biorąc pod uwagę zbliżającą się wiosnę wybór ten wydaje się wyjątkowo prosty. Rozjaśni każdy look i nada mu modowego smaczku. Kształt worka jak i kolor jak najbardziej wpisuje się w najnowsze trendy. A do tego polska metka - a my wspieramy zdolnych rodaków. A wam jak się podoba nasza aktualna obsesja?

torebka Joanna Kruczek

skórzana torba - worek, w której się zakochałyśmy dostępna jest w 2 rozmiarach - większy kosztuje ok. 1200 złotych a mniejszy ok. 920 złotych. Kupicie ją w sklepie internetowym projektantki.

Więcej modnych hitów na wiosnę 2016:

Nasz wybór! Kolorowe płaszcze na wiosnę 2016 7 wiosennych trendów, które możesz nosić już teraz Najładniejsze sukienki na wesele 2016

Może nowe buty? Zobacz, jakie modele są najmodniejsze w tym sezonie
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)