Zobacz 3 modele butów, które będą największym hitem wiosny i lata 2017

Zobacz najnowsze trendy!

Joanna Mroczkowska / miesiąc temu
Zobacz 3 modele butów, które będą największym hitem wiosny i lata 2017 fot. FREE Imax/Tree - kolaż Polki.pl

Modne buty wiosna-lato 2017

Wiosenno-letnie pokazy już dawno za nami. Teraz zostało nam przejrzeć wszystkie wybiegi i sprawdzić, które tendencje najczęściej się powtarzają. Dzisiaj skupiamy się na butach. Zatem jakie trendy były najmocniejsze w sezonie ss2017?

Poznaj więcej trendów na wiosnę i lato 2017

1. Letnie botki

Hitem sezonu będą botki. Nie kowbojki i nie te za kostkę, a te nawet o długości do kolana. Eleganckie, ekstrawaganckie i noszone do letnich ciuchów. Modele te optycznie skracają nogi, ale jeśli skontrastujemy je z ultra krótką mini...kto wie ;)

Buty wiosna 2017
Zdjęcia z pokazów Louis Vuitton i Sacai - fot. ONS.pl/kolaż Polki.pl

2. Letnie wiązanie

W tym sezonie wybucha wstążkowa bomba. Mimo, ze ta tendencja znana jest już fashionistkom od jakiegoś czasu, to dopiero teraz wystąpiła ona w takiej kumulacji. Nie było chyba pokazu, by projektanci nie zaprezentowali butów z wiązaniem wokół kostki. Wariacji na ten temat bez liku.

buty wiosna-lato 2017
Zdjęcia z pokazów: Kenzo, Valentino i Celine - fot. ONS.pl/kolaż Polki.pl

3. Na platformie

Jednym z najgorętszych trendów sezonu będą również platformy...a raczej flatformy. Czyli płaskie buty na grubej podeszwie. Przypadną one do gustu miłośniczkom mody lat 70., ale co z resztą? Toporne, niezgrabne, ciężkie, niewygodne... ale w końcu taka jest zazwyczaj moda :)

buty wiosna 2017
Zdjęcia z pokazów Miu Miu i Sonii Rykiel - fot. ONS.pl/kolaż Polki.pl

Może nowe buty? Zobacz, jakie modele są najmodniejsze w tym sezonie
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/miesiąc temu
na platformie mogą się sprawdzić chociaż nie w takiej wersji jak te z artykułu bo ja w elevenstore widziałam bardzo fajne pumy właśnie z taką jakby platformą i zastanawiałam się czy ich nie kupić, ale skoro wpisywać się będą w trendy na przyszłą wiosnę to mam już kolejny argument za z którego można skorzystać i chyba się nie powstrzymam