POLECAMY

Emel - kolekcja dziecięca na jesień i zime 2011/2012

Kolekcja jesienno – zimowa butów dla dzieci Emel to inwestycja w zdrową i komfortową aktywność dzieci. Pasja tworzenia i precyzja ręcznie wykonanych butów gwarantują doskonały styl i bezpieczne ich użytkowanie przez małych odkrywców.

Kolekcja jesienno-zimowa butów dla dzieci Emel to inwestycja w zdrową i komfortową aktywność dzieci. Pasja tworzenia i precyzja ręcznie wykonanych butów gwarantują doskonały styl i bezpieczne ich użytkowanie przez małych odkrywców. Emel w kolekcji jesiennej proponuje baleriny, trampki i trzewiki. Każda z grup charakteryzuje się ukierunkowaniem na inne wymogi i oczekiwania w stosunku do aury jesiennej.

Baleriny to dziewczęce obuwie o klasycznej stylistyce i kolorystyce. Solidna i bardzo elastyczna podeszwa zapewnia wygodę chodzenia. Popiel, czerwień i biel to kolorystyczne szlagiery kolekcji. Do tego subtelne dodatki dopełniają eleganckiego wyglądu i doskonale pasują na wielkie wyjścia małej elegantki.

Trampki z kolekcji jesiennej to stylistyka rodem z marynistycznych klimatów gdzie biel przeplata się z czerwienią i granatem. Słonecznych walorów dodają różowe, złote i srebrne modele przewiązane kolorowymi sznurowadłami.

Trzewiki z linii jesiennej firmy Emel to przede wszystkim zabezpieczenie nogi przed chłodem. Cholewka powyżej kostki zapewnia odpowiednią pionizację i stabilizację. Wnętrze wykończone skórą licową gwarantuje komfort oraz właściwą wentylację. Użycie  ekologicznych, roślinnie garbowanych skór w odcieniach beży oraz brązów doskonale odzwierciedla kolorystyczny trend eko a delikatne dodatki nadają przyjemnego dla oka wyglądu.

Emel

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/5 lat temu
Nam udało sie teraz kupic bardzo fajne bucki na www.mivo.sklep.pl/ Wiec teraz tylko spacerowac w nowych bucikach Ecco. Zwykle tam własnie kupujemy buciki dla dzieci, bo to sprawdzone miejsce.
/6 lat temu
Buty są bardzo dobrze wykonane, moja córcia je uwielbia. Plus to przystepna cena - szczerze polecam mama Zuzi