POLECAMY

Buty i torebki - kolekcja letnia firmy VENEZIA

Kolekcja letnia jest bardzo zróżnicowana pod względem oferowanych fasonów ,można doszukać się wielu źródeł inspiracji od stylu sportowego, przez casual po motywy typowo etniczne.

Kolekcja letnia jest bardzo zróżnicowana pod względem oferowanych fasonów ,można doszukać się wielu źródeł inspiracji od stylu sportowego, przez casual po motywy typowo etniczne. Bardzo wyraźny jest styl indyjski, reprezentują go płaskie klapki wiązane wokół kostki , lub na delikatnym obcasie mocno zdobione biżuteria. W podobnym charakterze lecz bardziej ascetyczne w formie jest lekkie obuwie, kojarzące się ze starożytna Grecją , duża ilość ażurów , wiązania na rzemyki , podkreślają antyczny charakter tego stylu. www.venezia.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (29)
/2 lata temu
Dziękuję za komentarze, zanim weszłam na tą stronę byłam zdecydowana kupić kilka par szpilek z ,, przepięknej kolekcji" (tzw. tandetnej jak się okazuje) , dziękuję, ponieważ zaoszczędziłam właśnie ponad 1000 zł. Wierzę w wiarygodność tych komentarzy, które zostały napisane jako negatywne, ponieważ to co spotkało klientów z Venezia, mnie identyczna sytuacja spotkała z tandetą, którą sprzedają w KAZAR. Z tamtej firmy miałam 3 pary szpilek i wszystkie poszły do reklamacji. Albo złamany obcas po 2 miesiacach chodzenia (sporadycznego! ) Albo but złamał się w pół. Zdecydowanie odradzam, poczytajcie sobie opinie np. na wizaz.pl o KAZAR BUTY, albo inne strony. Widać, że Venezia robi identycznie skupując badziewie za grosze! Tylko jakim kosztem? Czy oni nie zdają sobie sprawy z tego, że dzięki temu będą tracić klientów?! Pewnie mają to głęboko gdzieć. Jak nie ten to inny da zrobić z siebie frajera. Ludzie nie kierujcie się tym, że buty wyglądają ładnie, przede wszystkim trzeba sprawdzić opinie oraz z jakich materiałów są zrobione buty. Nie bądźmy naiwni. Nie kierujemy się też tym, że buty (firmę) prezentują np. gwiazdy telewizyjne , oni dostają dużo kasy za to, nawet często za to, aby w tym chodzili, bo ludzie lubią identyfikować się z kimś. Jeśli firma t.j. VENEZIA, KAZAR stracą duże klientów a przyszli klienci również nie dadzą się nabrać to w końcu zaczną szanować klienta i może zaczną produkować pożądne rzeczy . Pozdrawiam serdecznie.
/5 lat temu
Ależ one są piękne!!! Kocham buty i uwielbiam marke Venezia, robią buty wlaśnie dla mnie! Wiśnia:)
/6 lat temu
Zapraszamy na otwarcie nowego salonu w Warszawie. Beda niespodzianki ;) http://www.facebook.com/events/284047138298704/
POKAŻ KOMENTARZE (26)