POLECAMY

Zadbaj o włosy proste i kręcone!

Ujarzmienie niesfornych włosów z tendencją do puszenia się spędza sen z powiek niejednej kobiecie.

Profesjonalny zestaw pięlegnacyjno-stylizacyjny do włosów prostych

Ujarzmienie niesfornych włosów z tendencją do puszenia się spędza sen z powiek niejednej kobiecie. Jednak ciągłe prasowanie i prostowanie może być dla włosów szkodliwe. Zestaw profesjonalnych produtków firmy Wella, wygładzający szampon Lifetex i fluid do prostowania włosów High Hair, pozwoli uniknąć szkodliwych zabiegów prostowania.

Pielęgnację niesfornych włosów rozpoczynamy od zastosowania kremowego szamponu Lifetex Frizz Control Nutrition, który oczyszcza, intensywnie odżywia i wygładza włosy grube i trudne do ułożenia. Zawarty w nim kompleks odżywczy składający się z prowitaminy B5, która nawilża włosy oraz olejku z jojoby, znanego w kosmetyce z bogatych właściwości odżywczych, sprawi, że włosy będą proste i intensywnie odżywione. Szampon wzbogacony jest o hydrolizowaną keratynę, dzięki czemu wyrównuje uszkodzone struktury włosa. Olejek z awokado dodatkowo wygładza włosy i chroni je przed utratą wilgoci, a witaminy A, E i F wzmacniają włosy od wewnątrz. Po jego zastosowaniu są one proste i nie skręcają się.
Aby utrwalić efekt prostych włosów, po zastosowaniu szamponu Lifetex Frizz Control Nutrition, należy użyć Sleek Wonder z serii High Hair - mocno utrwalającego fluidu do prostowania włosów. Kremowy, delikatny preparat zapewnia długotrwały efekt prostych włosów, zapobiegając ich puszeniu się i skręcaniu, nawet w warunkach dużej wilgotności. Fluid nanosimy na całą długość włosów i naciągając na szczotkę, suszymy je suszarką. Kosmetyk zawiera prowitaminę B5 i filtry UV, chroniące włosy przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, m.in. przed gorącym powietrzem z suszarki. Dzięki Sleek Wonder uzyskuje się efekt włosów prostych aż po same końce.
Po zastosowaniu szamponu Lifetex Frizz Control Nutrition i fluidu Sleek Wonder panie będą mogły cieszyć się prostymi włosami bez konieczności stosowania zabiegów chemicznych, czy fryzjerskiego żelazka.


Profesjonalny zestaw pielęgnacyjno-stylizacyjny do włosów kręconych


Dla pań, które pragną mieć piękne, zdrowe i doskonale odżywione kręcone włosy, Wella proponuje Zestaw pielęgnacyjno-stylizacyjny do włosów kręconych zawierający szampon Lifetex Curl Nutrition i spray Curl Artist z serii High Hair.

Pielęgnację rozpoczynamy od zastosowania szamponu Lifetex Curl Nutrition, stworzonego specjalnie dla włosów naturalnie kręconych i po trwałej ondulacji. Szampon pobudza do życia zmęczone loki, przywracając im elastyczność, witalność, sprężystość i połysk. Zaserwowany w tych produktach aktywny kompleks odżywczy został przyprawiony witaminą A i ekstraktem z drzewa oliwnego. Witamina A przyspiesza regenerację komórek, stabilizuje równowagę wodną skóry i włosów, natomiast ekstrakt z drzewa oliwnego chroni włos, nawilża go intensywnie oraz wzmacnia jego odporność.
Spray Curl Artist pozwoli każdej z pań – zależnie od upodobań - przygotować loki na całej głowie lub tylko pofalowane pasma. Spray zabezpiecza włosy przed wysoką temperaturą wytwarzaną np. przez lokówkę, wałki termiczne lub suszarkę. Curl Artist nadaje włosom objętość i sprawia, że fryzura przygotowana przy jego użyciu zyskuje pełnię i jest odpowiednio utrwalona. Zapobiega puszeniu i kędzierzawieniu się włosów. Zawarta w nim Formuła Multi Protect - z prowitaminą B5 i filtrem UV - dodatkowo chroni włosy i zapewnia im piękny połysk.
Spray należy dokładnie rozpylić na pasmach suchych włosów – od nasady aż po same końce, a następnie układać za pomocą lokówki lub wałków termicznych.


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/9 lat temu
odpowiedna dlugosc dla kreconych wlosow