POLECAMY

<b>Porada tygodnia</b>

Arezoo Kaviani – niezależna specjalistka w dziedzinie depilacji podpowiada, jaka pora dnia jest najlepsza do depilacji.
 
Dłuższy efekt i większy ból

Depilatory elektryczne i wosk pozostawiają skórę bez włosków na dłużej,ponieważ depilujemy włoski wraz z cebulkami. Towarzyszy temu ból, doktórego nie można się przyzwyczaić, chociaż można go „maskować”. Mózgotrzymuje sygnał w trakcie wyrywania włosków, który może być dodatkowowzmocniony bólem powodowanym podrażnieniem skóry przez substancje chemicznenp. te zawarte w wosku.Arezoo Kaviani – niezależna specjalistka w dziedzinie depilacji podpowiada,jaka pora dnia jest najlepsza do depilacji. 
„Niewątpliwie najbardziej wrażliwe na ból jesteśmy rano. Jesteśmy zwarte igotowe, dlatego relaks tak bardzo potrzebny w trakcie depilacji jest trudnydo osiągnięcia właśnie o tej porze dnia. A co z końcem dnia - to czas, kiedynasz umysł jest zaprzątnięty tym wszyskim, co się wydarzyło, więc mamywrażenie, że depilacja boli mniej. Ale jest jeszcze jedna ważna kwestia: bardziej odczuwamy ból tuż przed i tuż po menstruacji,szczególnie kiedy weźmiemy na cel strefę bikini”.
Arezoo Kaviani – Niezależny Konsultant do spraw depilacji

Arezoo Kaviani nazywają „top beauty expert”, uznana za najlepszego eksperta w dziedzinie piękna dzięki jej cennym uwagom i poradom.
 
Swoją karierę w dziedzinie piękna rozpoczęła 18 lat temu. Utalentowana, oddana, z pasją i wrodzonymi umiejętnościami pomaga kobietom na całym świecie.Arezoo już jako wykwalifikowany terapeuta do spraw piękna, swoją karierę rozpoczęła w Harrods, gdzie pracowała jako starszy terapeuta do spraw piękna przez 10 lat.Szybko pięła się po szczeblach kariery i wkrótce otworzyła własną firmę - aby sprostać wymaganiom gwałtownie rosnącej, wysoko wyprofilowanej liście klientów.Swój salon otworzyła w 2001 roku w Knightsvridge. Lista jej klientów jest niemalże bez końca - słynnymi klientkami są m.in.:Claudia Schiffer, Gweneth Paltrow, Reese Witherspoon, Ashley Judd, Natasha Richardson, Sopie Dahl, Jake Gyllenhaal, Daniel Craig …W swojej bogatej ofercie posiada techniki klasyczne oraz nieustannie wporwadza innowacje. Traktowana jest jako jedna z pionierów w swojej dziedzinie, jest regularnie proszona o komentarze do czasopism takich jak:Vouge, Harpers & Queen, Marie Claire oraz The Sunday Times. W ostatnich tygodniach można ją było wielokrotnie zobaczyć w wywiadach telewizyjnych: „Designer Vagina”, „Ways of Pleasing Your Man”, „50 Ways of Pleasing Your Woman” oraz „The Beauty School” czy „This Morning”.

Arezoo również oferuje swoje profesjonalne ekspertyzy i porady dla innych salonów piękna, pragnie asystować im w decyzjach, prezentować nowe techniki oraz nauczać.

„Bardzo bym chciała powiększyć swój salon. Pracuję siedem dni w tygodniu, a nadal mi brakuje czasu, aby zobaczyć wszystkie moje klientki. Przylatują z całego świata aby się ze mną spotkać. Gdybym miała trochę czasu to poleciałabym do Gulf, Szwajcarii, Meksyku i Paryża, aby wykonać specjalne techniki oraz rozpocząć szkolenia. Moja praca jest dla mnie pasją, największą satysfakcją dla mnie są dobre rezultaty” – powiedziała Arezoo.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/11 lat temu
Nie tylko najlepsza specjalistka w dziedzinie depilacji ale rowniez jako osoba.Zawsze przyjazna i pelna usmiechu.