Kwas hialuronowy

strzykawka


Natomiast dzięki możliwości usieciowienia (nadania formy żelu) doskonale nadaje się do implantacji (powiększanie ust, korekcja zmarszczek). Dla tych zastosowań firma Anteis produkuje linię preparatów Esthelis, opartą o technologię CPM (Cohesive Polydensified Matrix).

Kwas hialuronowy to technologia przyszłości. Dzięki liderom nowoczesnych technologii, takim jak szwajcarska firma Anteis, możemy z niej korzystać już dziś!


Kwas hialutonowy Esthelis. Brak grudek, żel tworzy zwartą i spojną konstystencję, nie ma obawy powstania grudek lub przemiszczenia się żelu.

Przykład kwasu hialuronowego Juvederm. Widoczne są małe grudki, brak jednolitej formy. Przykład kwasu hialuronowego restylane. Widać liczne małe grudki, brak jakiejkolwiek spojności.

Edipresse Polska S.A.
Oceń artykuł 0 głosów
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj
Wypowiedz się!
Nick:
Opinia:
Opinie
Edyta2014.02.06 13:29
Ja też jestem zaskoczona działaniem kosmetyków, które ten kwas zawierają. Mam serum przeciwzmarszczkowe Sorayi z serii Hialuronowy Mikrozastrzyk. Moja twarz jest idealnie nawilżona i gładka jak nigdy dotąd. W pewnym wieku, kiedy mamy już pierwsze zmarszczki, naprawdę warto zainwestować w takie kosmetyki.
Gość2013.05.23 21:03
kurcze, przyznam szczerze teraz nie wyobrażam sobie jak mogłam wcześniej funkcjonować bez kwasu hialuronowego... wydaje się to niemal niemożliwe, bo buzie teraz mam fajna w dotyku, przyjemną-nawilżoną i taką zdrowo różową :) a jak sobie przypomnę początki jak Pani Jola z Dermamedu mnie zapewniała o jego zbawiennym działaniu robiłam oczy jak 5 zlotych, bo nie wierzyłam... :D
Raport specjalny