Polki.pl

Meble na wymiar Wrocław WWW.MEBLEWROC.PL kuchnie, szafy

Meble na wymiar Wrocław WWW.MEBLEWROC.PL kuchnie, szafy
Oceny (0)
oceń
Opis działalności
Meble na wymiar Wrocław WWW.MEBLEWROC.PL kuchnie, szafy

Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem oraz produkcją mebli na wymiar oraz zamówienie dla Inwestorów z Wrocławia i okolic. Wytwarzamy wszelkie typy mebli w tym: meble kuchenne, meble łazienkowe, szafy z drzwiami przesuwnymi, komody, zabudowy wnęk, meble biurowe, biurka, stoły, meble do sypialni oraz do salonu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji meblarskiej. Dysponujemy fachowym sprzętem do tworzenia oraz montażu mebli. Sam montaż wliczony jest w cenę wykonania mebli. Pomiar oraz wycena mebli są z kolei nieodpłatne i niezobowiązujące. Zachęcamy Państwa do kontaktu. Gwarantujemy wieloletnie zadowolenie z naszych solidnych i wykonanych z dbałością o detale mebli na wymiar.

 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Witam Państwa serdecznie!Mam na imię Wiesław i zajmuję się projektowaniem, wykonywaniem oraz montażem mebli na zamówienie i wymiar wszelkiego typu. Oferuję meble do kuchni, meble do łazienki, szafy przesuwne, zabudowy wnęk, meble do biur, stoły, komody i inne. Meble tworzę według określonego zlecenia i tak, aby idealnie wpasowywały się w dane wnętrze mieszkania czy firmy. Meble wykonuję z dobrych jakościowo surowców renomowanych firm (np. Blum czy Sevroll). Ponad to dysponuję profesjonalnym sprzętem do wytwarzania a także montażu mebli. Co do samego montażu to jest on przeprowadzany schludnie i z jak największą starannością, by wszystko do siebie pasowało i wyglądało estetycznie. Oferuję darmowe mieżenie, wycenę i doradztwo. Zawsze staram się, aby wytwarzane przeze mnie meble na wymiar były jak najbardziej funkcjonalne i dopasowane do potrzeb zamawiającego. Meble wykonuję powoli, nie na wyścigi. Wiem jak ważne jest zadowolenie klienta i dobra opinia. Zachęcam do skorzystania z moich usług!

Meble na wymiar Wrocław WWW.MEBLEWROC.PL kuchnie, szafy Meble na wymiar Wrocław WWW.MEBLEWROC.PL kuchnie, szafy Meble na wymiar Wrocław WWW.MEBLEWROC.PL kuchnie, szafy Meble na wymiar Wrocław WWW.MEBLEWROC.PL kuchnie, szafy
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
Meble na...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM