Polki.pl

Masaż Warszawa, Masażysta Maciek Roszkowski

Masaż Warszawa, Masażysta Maciek Roszkowski
Oceny (0)
oceń
Opis działalności
Masaż Warszawa, Masażysta Maciek Roszkowski

Moje masaże są profesjonalne, o niewygórowanej cenie, w przyjaznej i relaksującej atmosferze, z wygodnym dojazdem wprost do twojego domu lub w moim domowym gabinecie z najlepszym w Warszawie widokiem z okna. Mam na imię Maciek. Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług masażysty.

Masaż to dla mnie rodzaj sztuki. Podchodzę do każdej osoby profesjonalnie i indywidualnie. Dobieram odpowiedni zestaw technik, sposób dotyku, preparaty, atmosferę w zależności od potrzeb moich klientów i klientek. Moim celem jest spowodowanie, aby żyło Ci się lepiej i pozytywniej.

Ze mną nie kupujesz kota w worku. Wybierasz profesjonalistę. Jestem wykwalifikowanym masażystą I, II oraz najwyższego III stopnia masażu klasycznego. Dodatkowo ukończyłem, jako jeden z pięciu Polaków profesjonalny 165 godzinny kurs masażu tajskiego w najlepszej tego typu szkole na świecie - Wat Po w Salaya pod Bangkokiem w Tajlandii. Pomimo sporej wiedzy i umiejętności cały czas udoskonalam swój warsztat.

Cena od 65 zl za 45 minut, 80 zł za 60 minut, 100 zł za 75 minut, 110 zł za 90 minut. Dojazd gratis na terenie Bielan, Bemowa, Żoliborza, bliskiego Żerania i w bliskim sąsiedztwie metra. Poza tym obszarem 20 zł. Masaże mogę wykonać w godzinach 7-23, 7 dni w tygodniu.

Atrakcyjne zniżki dla stałych klientek/tów, klientów biorących serie zabiegów lub polecających mnie innym. Ponadto coś dla par, rodzin, grup przyjaciół. Gdy w trakcie jednej wizyty wykonam masaże na co najmniej dwóch osobach, każda z osób otrzyma rabat na wykonywane przeze mnie usługi. Im większa ilość osób tym większy rabat.

Pełna oferta i cennik - supermasazysta.pl

Polub mnie na facebooku, a otrzymasz zniżkę - https://www.facebook.com/maciek.roszkowski.1

tel. 731976503

NIE OFERUJĘ MASAŻY EROTYCZNYCH ANI USŁUG SEKSULANYCH

 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Oferuję masaż z dojazdem do klientki/ta lub w przytulnym, domowym gabinecie z najlepszym w Warszawie widokiem z okna. Serdecznie zapraszam. tel. 731-976-503 Ulica Dantego 1, Osiedle Wawrzyszew, Bielany, 300 metrów od metra Wawrzyszew

Masaż Warszawa, Masażysta Maciek Roszkowski Masaż Warszawa, Masażysta Maciek Roszkowski Masaż Warszawa, Masażysta Maciek Roszkowski Masaż Warszawa, Masażysta Maciek Roszkowski
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
Masaż...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM
Wybrane oferty
Zespół muzyczny "Exotica"Zespół muzyczny "Exotica"
Zajmujemy się profesjonalną oprawą muzyczną imprez...
Region: zachodniopomorskie (Gryfice)
Kategoria: Zespoły muzyczne
Szkoła Sztuk Walki "Warrior" Roberta KarpińskiegoSzkoła Sztuk Walki "Warrior" Roberta Karpińskiego
Już od ponad 5 lat prowadzimy zajęcie z takich sztuk walki jak:...
Region: łódzkie (Łódź)
Kategoria: Ośrodki sportowe
Holistica Salon&SpaHolistica Salon&Spa
Serdecznie zapraszamy do salonu piękności HOLISTICA SALON & SPA...
Region: podlaskie (Białystok)
Kategoria: Salony kosmetyczne, fryzjerskie
Firma Handlowa AVERSO
Sprzedaż obuwia, torebek, akcesoriów do pielęgnacji obuwia oraz...
Region: podkarpackie (Jarosław)
Kategoria: Obuwie