Polki.pl
kom. (1)

Masaż Tao - relaks we dwoje

Dotyk ukochanego jest wspaniałym sposobem na wyrażenie uczucia miłości, czułości i troskę. Jeżeli chcemy zwiększyć dodatkowo erotyczne doznania lub zapewnić partnerowi pełne odprężenie i relaks możemy wykorzystać do tego celu różnego rodzaju techniki masażu.

Wyjątkowo prosty i skuteczny jest chiński masaż Tao, który można wykonywać sobie nawzajem. Należy pamiętać, że pomieszczenie w którym będziemy wykonywać masaż powinno być dobrze

przewietrzone, ciepłe i ciche, można włączyć nastrojową, relaksującą muzykę.

Partnerka zdejmuje wszystkie ubrania oraz bieliznę i kładzie się na brzuchu. Partner pociera dłonie jedną o drugą aż się dobrze rozgrzeją, żeby zaoszczędzić masowanej nieprzyjemnego szoku termicznego. Ręce należy dobrze natłuścić olejkiem lub balsamem.

  • Partner siada równolegle do partnerki, kładzie dłonie na łopatkach i najpierw delikatnie ześlizguje je w kierunku od kręgosłupa na boki, stopniowo zwiększając ucisk i schodząc coraz niżej aż do talii. Zabieg wykonuje trzykrotnie, a po zakończeniu strzepuje ręce jakby chciał się pozbyć kropel wody.
  • Partner siada z jednej strony prostopadle do partnerki, kładzie obie ręce obok siebie na przeciwnym boku i przesuwa dłońmi w przeciwnych kierunkach nie dorywając ich od ciała. Po ok 3 minutach zmienia stronę i wykonuje ten sam zabieg na drugim boku partnerki.
  • Następnie kładzie dłonie równolegle do kręgosłupa, jedną palcami skierowaną w stronę głowy, drugą w stronę pośladków i przesuwa nimi tak żeby się mijały. Po ok. 3 minutach zmienia stronę i tą samą czynność wykonuje na drugim boku partnerki.
  • Partnerka kładzie sie teraz na plecach. Partner siada na piętach za jej głową i masuje jej twarz. Dodatkowe wrażenia dla masującego zapewnia widok nagiego ciała partnerki. Najpierw przez 2 minuty masuje boczne partie twarzy ruchami posuwistymi od ramion do skroni. Następnie opiera kciuki tuż nad nosem pozostałymi palcami dłoni obejmuje głowę i trzyma tak przez ok 15 sekund lekko uciskając. Kciuki przesuwa przez ok . 2 minuty w kierunku od nosa do włosów a potem przez kolejne 2 od środka czoła do skroni.
  • Masujący przytrzymuje kciuki na środku czoła przez 15 sekund. Następnie palce przenosi na brodę i masuje w kierunku od brody do skroni przez ok. 2 minuty.

Masaż Tao doskonale poprawia przepływ energii duchowej i seksualnej w organizmie i zapewnia poczucie ładu, przez co wpływa na samopoczucie i przynosi uczucie zadowolenia.
 
Oceń 4,00 / 2
autor  Agnieszka Lewandowska

Jak wykonać savasanę na relaks?

 
 

Zobacz także

 
 

Podobne w temacie Poradnik erotyczny

Skomentuj Masaż Tao - relaks we dwoje

Gość We-Dwoje.pl
Komentujesz jako dsfdsfds  /  Wyloguj sięZarejestruj się  /  Zaloguj się

Podobne do Masaż Tao - relaks we dwoje

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl