Polki.pl
kom. (47)

Masaż tantryczny zamiast fryzjera

Zamiast fryzjera i kosmetyczki - masaż tantryczny. Co robi zestresowana nowoczesna kobieta, gdy chce się zrelaksować? Idzie na masaż genitaliów – orgazm w cenie!

Przeczytaj też: Masaż Tao - relaks we dwoje

Masaż tantryczny - zamiast fryzjera i kosmetyczki

fot. Fotolia

Gabinety masażu tantrycznego rozkwitają jak grzyby po deszczu

Kolejna nowa moda po szkołach salsy i saunach na podczerwień, która da komuś zarobić? Możliwe, ale z drugiej strony, to też dobra okazja, żeby przypomnieć sobie, że dawne cywilizacje o seksualnych rozkoszach wiedziały więcej, niż nasze pornograficzne społeczeństwo XXI wieku.

Idea masażu tantrycznego

Ideą masażu tantrycznego, obejmującego również stymulację sfer intymnych, jest pobudzenie punktów energetycznych, odblokowanie ciała, przyniesienie ukojenia w bólu, stresie i nierównowadze, czy to psychicznej czy fizycznej. W praktyce, przy odpowiedniej atmosferze i jakości usługi, jest to doświadczenie nie tylko terapeutyczne, ale i wysoce erotyczne.

Płatny lesbijski sex

Pod jednym z artykułów na temat wrażeń z pierwszej ręki natknęłam się nawet na komentarz: „to nic innego, jak płatny lesbijski sex”. No cóż, można i tak, ale osobiście, jako kobietę, opis mnie bardzo skusił.

Redaktorka czeskiego portalu Idnes.cz poddała się masażowi w jednym z praskich salonów i, choć pełna początkowych wahań, zakończyła sesję szczytowaniem. Jak to się kończy, gdy wahań, ani ograniczeń się nie ma? Można pofantazjować, można spróbować...

Masaż tantryczny krok po kroku

Jak zrobić miłosny masaż? Całość zabawy rozpoczyna się od obkładania ciała ręcznikami zanurzonymi w gorącej wodzie, przez które masażystka ugniata kończyny, plecy, pośladki. Rozgrzana skóra wyjątkowo chętnie poddaje się dotykowi – po zdjęciu ręczników przychodzi pora na piórka i kożuszki, a w końcu i dłonie nawilżone esencjonalnym olejkiem.

Masażystka powoli zbliża się do okolic genitaliów i najpierw dotyka ich zewnętrznych części, ugniatając i rozmasowując, a potem, w przypadku braku protestu klientki, który oczywiście w takim stanie trudno nawet wyartykułować, zaczyna masować wnętrze pochwy. Podobno trudno "nie odlecieć".

Nie lepiej z ukochanym w zaciszu sypialni?

Na pytanie, czy nie lepiej w parze z ukochanym, zamiast za pieniądze u obcej kobiety odpowiedź jest prosta – oczywiście, że lepiej, ale z różnych względów nie zawsze nam się składa. Tymczasem, zgodnie z wiarą Hindusów uwalnianie seksualnego napięcia to podstawa zdrowia i dobrego życia. Dlatego, by pokonać rutynę w łóżku, na pewno warto spróbować.

Czekamy na relacje czytelników, którzy mieli przyjemność…
Oceń 4,20 / 5

Kuchnia Anny Jurksztowicz: surówka z kapusty

 
 

Zobacz także

 
 

Podobne w temacie Z nutą szaleństwa

Skomentuj Masaż tantryczny zamiast fryzjera

Gość We-Dwoje.pl
Komentujesz jako dsfdsfds  /  Wyloguj sięZarejestruj się  /  Zaloguj się

Podobne do Masaż tantryczny zamiast fryzjera

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl