Polki.pl

Marta Mazur - makijaż ślubny i wieczorowy!

Marta Mazur - makijaż ślubny i wieczorowy!
Oceny (1)
5,00
Opis działalności
Marta Mazur - makijaż ślubny i wieczorowy!

Witam!

Marta Mazur – make up artist. Sztuką makijażu zajmuje się już od 2006 roku. Początkowo makijaż był dla mnie ekscytującym hobby, potem zajęciem dodatkowym a teraz jest sposobem na życie i siłą napędową rozwoju zawodowego. Dla ugruntowania swojej wiedzy ukończyłam Kozlowska Visage Profesional School of Make up & Style. Moim hasłem przewodnim jest – wciąż się doskonalić … - tzn. robić coraz więcej i coraz lepiej. Wrodzony perfekcjonizm i niezwykła dokładność sprawiają że uwielbiam dopracować wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Jednak oprócz efektu końcowego makijażu dla mnie liczy się również atmosfera i wzajemna życzliwość z klientką.

Pozdrawiam i Zapraszam Marta Mazur

12 maj 2013
Gość We-Dwoje.pl
Ocena   / rewelacyjne
Świetna babeczka mająca dobrą rękę i talent do tego co robi. Mogę z czystym sumieniem polecić. Malowała do ślubu mnie i żeńską część mojej rodzinki. Do tego poprawiła mi włosy, które po wizycie u fryzjera nie wyszły tak jak powinny. Jestem baaaardzo zadowolona :)
 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Marta Mazur - makijaż ślubny i wieczorowy! Marta Mazur - makijaż ślubny i wieczorowy! Marta Mazur - makijaż ślubny i wieczorowy!
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
Marta...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM