POLECAMY

Wiemy, kto poprowadzi „Top Model Plus Size”. Poznajecie tę panią?

Ten wybór to duże zaskoczenie!
Edyta Liebert / 10 miesięcy temu
Wiemy, kto poprowadzi „Top Model Plus Size”. Poznajecie tę panią? fot. Ewa Zakrzewska Instagram

170 cm wzrostu, 125 cm w biuście, 100 cm w talii i 127 cm w biodrach. Takie wymiary ma Ewa Zakrzewska, która poprowadzi program "Top Model Plus Size". Wiecie, kim jest ta dziewczyna?

Top Model Plus Size - kto poprowadzi?

Dominika Gwit? Ela Romanowska? Nie, Ewa Zakrzewska poprowadzi show Polsatu, które z zasady ma być konkurencyjne dla "Top Model" TVN-u. Tym, którym to nazwisko niewiele mówi, przypominamy: Zakrzewska trzy lata temu próbowała swoich w programie "Hell's Kitchen". Kiedy Wojciech Modest Amaro wyrzucał ją z programu stwierdził, że nie miała aspiracji kulinarnych, a po prostu parcie na szkło. Polsat przypomniał sobie o celebrytce i zaproponował jej współpracę.

Warunki uczestnictwa w Top Model Plus Size

"Top Model Plus Size" już niebawem

W programie nie zabraknie znanych nazwisk - m.in. wsparcie uczestniczkom mają okazać polskie gwiazdy plus size (Romanowska, Gwit), a jednym z jurorów jest sam Zygmunt Chajzer. Wcześniej stacja deklarowała, że program o modelkach XXL odbędzie się bez prowadzącego. Nie wiedzieć czemu, Polsat postawił na gospodynię bez doświadczenia dziennikarskiego. Czy stawiają na autentyczność i nowe twarze czy wynika to z oszczędności?

 

Tourist 😊 #tourist #celebratemysize #pmmlovemybody #bodypositive

Post udostępniony przez Ewa Zakrzewska (@ewokracja)

Jak zgłosić się do Top Model Plus Size

Polsat szuka kobiet od 18 do 28 lat. Warunkiem jest noszenie rozmiaru nie mniejszego niż 42 i minimum 170 cm wzrostu. Uczestniczki show biorą udział w różnego rodzaju konkurencjach i są eliminowane.

Dziewczyny tyją i chwalą się tym na Instagramie?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)