POLECAMY

„Kobieto opanuj się, spójrz w lustro, a kolejno na okładkę magazynu” - dlaczego polska Barbie wytyka Joannie Przetakiewicz okładkę „Playboya”?

Wschodząca gwiazdka Internetu, „architektka własnego ciała” śmiało sobie poczyna... Czy naprawdę warto iść na noże z wpływową Joanną Przetakiewicz?

/ miesiąc temu

Anella, czyli - „pierwsza polska Barbie” (jak sama się określa blond pani architekt, która zaistniała w mediach i świadomości niektórych Polaków dzięki pojawieniu się w telewizji śniadaniowej i swojemu specyficznemu wizerunkowi) wytknęła Joannie Przetakiwicz okładkę w Playboyu. Dlaczego? I dlaczego dopiero teraz - skoro właścicielka domu mody La Mania na okładce magazynu pojawiła się wczesną jesienią?

Polska Barbie pokłóciła się na wizji z lekarką! O co poszło?

Otóż Joanna Przetakiewicz zapytana niedawno przez reporterkę Party.pl o polską Barbie wyraziła zaniepokojenie, że Anella stanie się wzorem do naśladowania dla młodych dziewcząt, co może być dla nich destrukcyjne: „Mnie to przeraża. Nie wiem, jak daleko można się posunąć, żeby robić sobie krzywdę aż tak. Takie przykłady są straszne dla młodych dziewczyn. To wszystko prowadzi do zatracenia, wynaturzenia, a przede wszystkim do okaleczenia”. I zaapelowała do Anelli, by zaprzestała operacji plastycznych słowami: „Opanuj się, spójrz w lustro i opanuj się!”.

Niżej wideo z wspomnianym wywiadem:

Polskiej Barbie najwyraźniej nie spodobały się słowa szefowej La Manii, bo na reakcję  nie trzeba było długo czekać. Szczegóły na kolejnej stronie galerii.

Dowiedz się więcej o polskiej Barbie. Kim jest?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/2 tygodnie temu
Nazywam się Katie. Po zaciekłej walce zerwałem z miłością mojego życia. Powiedział, że to koniec między nami i że nigdy więcej nie zabierze mnie z powrotem po tym, jak wiele razy skończyłem z nim rzeczy. Uświadomiłem sobie tylko, że był miłością mojego życia po tym, jak go straciłem. Chcę go odzyskać, ale nie chcę znowu go zranić. Nie jestem pewna, czy uda mi się go odzyskać, wygląda na to, że zmierza ku swojemu życiu. natknąłem się na coment online, przeczytałem post od pani ze Szwecji o nazwie Katie Mburgs, dała ona świadectwo, jak jej ex powrócił do niej po 2 latach separacji, napisała adres e-mail Oduduwa {dr.oduduwaspellcaster (at) gmail } ona zeznała, że ​​Duchowy Uzdrowiciel Oduduwa zjadł zaklęcie zaklęcia, aby przywrócić męża do domu. wysyłam wiadomość e-mail na adres e-mail Oduduwa, wyjaśniam każdy mój problem z małżeństwem, powiedziałem mu o każdym kryzysie związkowym, przez który przechodzę na długo. Oduduwa obiecuje, że wróci do mojego męża w ciągu 3 dni roboczych, spróbowałem w to uwierzyć. więc na szczęście dla mnie była to wielka niespodzianka, która wydarzyła się dokładnie tak, jak obiecał. mój mąż zadzwonił do mnie telefonicznie, mój mąż przeprasza mnie za pozostawienie mnie z dwójką dzieci przez tak długi czas, powiedział, że wszystko, co mu się przydarzyło, było dla niej niespodzianką, że mój mąż powiedział "kocham cię". jesteśmy razem szczęśliwi, jako jedna miłość, żyjąc szczęśliwie jak zjednoczona rodzina. Jestem wdzięczny. dzięki temu wspaniałemu człowiekowi Oduduwa za magiczne zaklęcie miłości jest potężne, które przywraca mego męża do domu. Tak wiele osób może przechodzić przez te same problemy z relacjami może skontaktować się z tym człowiekiem Oduduwa w celu rozwiązania. oduduwa ma rozwiązania takich problemów jak: .. Szybka promocja pracy, Zaklęcie do Stop Rozwód. Zaklęcie, aby znaleźć prawdziwą miłość. zaklęcie voodoo dla GOOD-LUCK, zaklęcie zaklęcia, aby uratować swoje małżeństwo od innej kobiety. Zaklęcie na WIN Sport GAMES Kontaktowy adres e-mail: dr.oduduwaspellcaster (at) googlemail.com Numer Whatsapp: +2348109844548
/2 tygodnie temu
Nazywam się Katie. Po wielkiej walce zerwałem z miłością mojego życia. Powiedział, że to koniec między nami i że nigdy więcej nie zabierze mnie z powrotem po tym, jak wiele razy skończyłem z nim rzeczy. Uświadomiłem sobie tylko, że był miłością mojego życia po tym, jak go straciłem. Chcę go odzyskać, ale nie chcę znowu go zranić. Nie jestem pewna, czy uda mi się go odzyskać, wygląda na to, że zmierza ku swojemu życiu. natknąłem się na coment online, przeczytałem post od pani ze Szwecji o nazwie Katie Mburgs, dała ona świadectwo, jak jej ex powrócił do niej po 2 latach separacji, napisała adres e-mail Oduduwa {dr.oduduwaspellcaster (at) gmail } ona zeznała, że ​​Duchowy Uzdrowiciel Oduduwa zjadł zaklęcie zaklęcia, aby przywrócić męża do domu. wysyłam wiadomość e-mail na adres e-mail Oduduwa, wyjaśniam każdy mój problem z małżeństwem, powiedziałem mu o każdym kryzysie związkowym, przez który przechodzę na długo. Oduduwa obiecuje, że wróci do mojego męża w ciągu 3 dni roboczych, spróbowałem w to uwierzyć. więc na szczęście dla mnie była to wielka niespodzianka, która wydarzyła się dokładnie tak, jak obiecał. mój mąż zadzwonił do mnie telefonicznie, mój mąż przeprasza mnie za pozostawienie mnie z dwójką dzieci przez tak długi czas, powiedział, że wszystko, co mu się przydarzyło, było dla niej niespodzianką, że mój mąż powiedział "kocham cię". jesteśmy razem szczęśliwi, jako jedna miłość, żyjąc szczęśliwie jak zjednoczona rodzina. Jestem wdzięczny. dzięki temu wspaniałemu człowiekowi Oduduwa za magiczne zaklęcie miłości jest potężne, które przywraca mego męża do domu. Tak wiele osób może przechodzić przez te same problemy z relacjami może skontaktować się z tym człowiekiem Oduduwa w celu rozwiązania. oduduwa ma rozwiązania takich problemów jak: .. Szybka promocja pracy, Zaklęcie do Stop Rozwód. Zaklęcie, aby znaleźć prawdziwą miłość. zaklęcie voodoo dla GOOD-LUCK, zaklęcie zaklęcia, aby uratować swoje małżeństwo od innej kobiety. Zaklęcie na WIN Sport GAMES Kontaktowy adres e-mail: dr.oduduwaspellcaster (at) googlemail.com Numer Whatsapp: +2348109844548
/3 tygodnie temu
Paskudny glonojad ;p Niech zrobi sobie operację mózgu ;)