POLECAMY

Zapraszamy do testowania! Startujemy z #PolkiRekomendują!

#PokliRekomendują to miejsce, w którym znajdziecie testy, oceny, rekomendacje redaktorek i użytkowniczek Polki.pl. Ty też możesz dołączyć do grona testujących! To proste. A daje dużo przyjemności!

Magda Klimkowska / miesiąc temu
Zapraszamy do testowania! Startujemy z #PolkiRekomendują! fot. Fotolia

Jaki jest ten nowy podkład marki X? Czy zmienić płyn do mycia naczyń na  nowość Y? Skąd wiedzieć, czy ekspres do kawy firmy Z jest naprawdę dobry? Odpowiedzi na te (i wieeele) innych pytań znajdziecie właśnie na #PolkiRekomendują!

Możesz tu za darmo dostać nowści rynkowe do testowania

Nie tylko kosmetyki. Również rzeczy do domu (od tabletek do zmywarki po ekspresy do kawy), jedzenie, sprzęty AGD, buty (niebawem planujemy np. biegowe). Wszystko to, co kupujesz. Dla siebie. Dla rodziny. Dla domu.
Wiem, że pewnie masz swoje ulubione marki. Ale przecież tyle jest nowości na rynku! My chcemy je sprawdzić (najlepiej z wami - szczegóły za chwilę), przetestować i napisać, co i dlaczego rekomendujemy.

Możesz znaleźć opinie o interesujacych cię produktach i sprawdzić, co warto kupić

Dla mnie opinia innych kobiet jest najbardziej wartościowa. Używam podkładu, który poleciła mi Gosia; zmieniłam kawę na tę, którą zachwalała moja koleżanka Zosia. 
Dlatego #PolkiRekomendują to świetny projekt nie tylko dla osób lubiących testowanie. Również dla tych, które szukają prawdziwych opinii osób, które dany produkt przetestowały na własnej skórze. 

Kto i jak będzie testował?

Wy i my. Użytkowniczki, czytelniczki Polki.pl oraz redaktorki. Dostaniecie, oczywiście za darmo, produkty do testowania. Do tego wszelkie instrukcje: np. jak długo macie testować, czy robić zdjęcia z testowania, w jakiej formie macie nam odesłać swoje oceny i rekomendacje. 
Będziemy dbały o to, by produktyły dopasowane do testujących. Krem na trądzik młodzieńczy trafi do młodszych dziewczyn, kosmetyki do cery 40+ w ręce... moje lub osób w odpowiednim wieku. 
Będziemy szczere i bezkompromisowe. Planujemy robić nawet testy wideo. 
#PolkiRekomendują znajdziecie na naszym portalu, ale też na Facebooku i Instragramie. Będzie głośno i ciekawie, to wam mogę obiecać!

Jak to będzie działać?

Najpierw polub fanpejdż Polki.pl na Facebooku.

Potem zapisz się do facebookowej grupy #PolkiRekomendują. Tam właśnie będziemy informować o wszystkich najnowszych i aktualnych testowaniach. Tam znajdziesz instrukcje co zrobić, by zgłosić się do testowania.

Bycie członkinią Klubu Polki Rekomendują to świetna zabawa. I szansa na poznanie, sprawdzenie najróżniejszych nowości rynkowych. Tutaj prezenty, rzeczy do testowania, będziecie dostawać od nas przez cały rok! Brzmi dobrze, prawda? Zapraszamy zatem do Klubu Polki Rekomnedują! 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/21 godzin temu
Świetny pomysł. Teraz jest tyle nowości na rynku. Idąc do sklepu ciężko sie zdecydować. Chętnie będę testować i rzetelnie zdawać relacje:)
/4 dni temu
No pewnie, że brzmi dobrze! Świetny pomysł z tymi testami. Rynek zalewa fala coraz to nowych produktów. Nie jesteśmy w stanie kupić ich wszystkich tylko po to, aby je wypróbować. Te testy dają taką możliwość. Poznajemy nowy dla nas produkt i możemy porównać go z tym co do tej pory używałyśmy. Dzięki temu wiemy czy warto kupować daną rzecz czy też nie.