POLECAMY

Egipski lekarz nie ma wątpliwości - Magdalenie Żuk podano „narkotyk zombie”!

Lekarz nie ma wątpliwości, że Polka była pod wpływem właśnie tego środka odurzającego.

Marta Nowak / tydzień temu
Egipski lekarz nie ma wątpliwości - Magdalenie Żuk podano „narkotyk zombie”! fot. Magdalena Żuk

Każdego dnia pojawiają się nowe fakty w sprawie śmierci Magdaleny Żuk, a w mediach powstają kolejne hipotezy dotyczące tego, co wydarzyło się w jednym z egipskich kurortów pod koniec kwietnia. Najnowsza z nich jest tym prawdopodobna, że potwierdza ją lekarz uczestniczący w sekcji zwłok kobiety.

Detektywi: Magdalena Żuk była dziewczyną do towarzystwa

Narkotyk zombie

Tarek Ahmed, egipski lekarz, który brał udział w sekcji zwłok Magdaleny Żuk, uważa, że Polce podano „narkotyk zombie” (zwany też flakki). Alfa-Pirolidynopentiofenon, który jest w nim zawarty, wykazuje działanie euforyczne, empatogenne i stymulujące. Po jego zażyciu człowiek staje się bardzo silny, niewrażliwy na ból i agresywny, a jego chód i zachowanie przypomina zombie.

Narkotyk ten, ze względu na niską cenę, jest obecnie popularnym środkiem odurzającym w Stanach Zjednoczonych.

Człowiek, który go zażyje, zachowuje się, jakby postradał zmysły. Jest jak szalony, nie można z nim nawiązać kontaktu. Podobnie zachowywała się Magda. Polka również krzyczała w dziwny, niezrozumiały sposób. Właściwie wyła. To kolejna poszlaka, że mogła być pod wpływem flakki
– mówi Tarek Ahmed.

Ostatnie nagranie Magdy

Do mediów wyciekło też nagranie z monitoringu szpitala w Hurghadzie, do którego 27-letnia Polka została przewieziona po tym, jak skoczyła (lub została zrzucona – sprawa wciąż nie jest wyjaśniona) ze szpitalnego okna. Nieoficjalnie mówi się, że ten krótki filmik to zwrot w śledztwie – dotychczas sądzono bowiem, zgodnie z relacją Egipcjan pracujących w szpitalu, że Magdalena w chwili przyjęcia do szpitala była połamana i w stanie krytycznym. Tymczasem na nagraniu widać, że jest przytomna i porusza rękami.

Kiedy poznamy wyniki sekcji zwłok Magdy Żuk?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (36)
/wczoraj
Przy wjeździe z podjazdu ma podkulone nogi...coś tak mi oczy podpowiadają...
/wczoraj
Magdalena miala na prawej rece tatuaz ? Rekawek tak wyglada na tym filmiku.
/wczoraj
A skad pewnosc ze na nagraniu jest wlasnie ona? Moze to zupelnie kto inny. Film jest zbyt nieostry, by to ocenic. Do tego jakim cudem kamera wodzi za nimi? Raczej powinna byc nieruchoma. Nie kupuje tej wersji.
POKAŻ KOMENTARZE (33)