POLECAMY

Niesamowita metamorfoza aktorki z "Pierwszej miłości"! Schudła aż 10 kilogramów!

Zobaczcie, jak teraz wygląda!

Małgorzata Machnicka / tydzień temu
Niesamowita metamorfoza aktorki z "Pierwszej miłości"! Schudła aż 10 kilogramów! fot. ONS.pl
Serialowa Kinga, czyli Aleksandra Zienkiewicz przeszła sporą metamorfozę. Kiedy zaczynała karierę w "Pierwszej miłości" miała krótką fryzurę i mocny makijaż - cechy zbuntowanej nastolatki. Potem sporo eksperymentowała z kolorem włosów i stylizacją - nie stroniła od krzykliwych kolorów.

Monika Zamachowska o trudnościach finansowych

Od jakiegoś czasu można zauważyć, że aktorka traci na wadze, a jej sylwetka jest coraz bardziej smukła i wysportowana. Ponoć dawniej stosowała różne diety, ale teraz sekretem jej doskonałej figury jest racjonalne odżywianie i siłownia

Marek Włodarczyk oświadczył się o 36 lat młodszej aktorce!

Na instagramowym profilu aktorki można zobaczyć efekty przemiany. Aleksandra Zienkiewicz schudła już 10 kilogramów! Wygląda rewelacyjnie. Nic dziwnego, że w swoich stylizacjach śmiało odsłania brzuch. Ale to nie wszystko - zwróćcie wagę na jej piękne, długie włosy! W takiej fryzurze wygląda o wiele lepiej!
 

Miłego weekendu 😘

Post udostępniony przez Aleksandra Zienkiewicz (@ola_zienkiewicz.official)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/wczoraj
Teraz dobrze wygląda, była pulchna i jest to jak najbardziej odpowiednie określenie. Warto było zrzucić zbędne kilogramy i zostawić te niezbędne. Paniom płaczącym, że nie mogą znaleźć w sieciówkach odpowiedniego stroju powyżej 40 rozmiaru zalecałabym jednak przejrzenie się w lustrze, bo prawidłowa waga mieści się właśnie między 36-38, na które tak narzekacie. A co do Magdy Gessler... Powiedzieć o niej, że jest pulchna, to obelga dla kobiet z delikatną nadwagą. Magda Gessler ma pierwszy stopień otyłości, więc nie radzę brać z niej przykładu.
/4 dni temu
Pulchna? No nie . To osoba nosząca rozmiar 36 jest pulchna? Teraz zeszła pewnie do 32. W sumie jak się idzie do galerii to ciężko znaleźć rozmiar 40 bo tam same 36 i 38, a to już w końcu w tych czasach rozmiar dla tłuściochów i obżartuchów :( smutek
/6 dni temu
Dokładnie ! właśnie przez takie teksty potem są problemy z anoreksją i wiecznym odchudzaniem, ludzie o normalnej wadze się nazywani pulchnymi i grubymi, paranoja !
POKAŻ KOMENTARZE (2)