Polki.pl

Sennik - Łysa głowa

Czy sen się sprawdził?
TAK
0 głosów
NIE
0 głosów

Symbolika snu o łysej głowie

wystrzegaj się głupich wybryków

Skomentuj sen o łysej głowie

Gość We-Dwoje.pl
Komentujesz jako dsfdsfds  /  Wyloguj sięZarejestruj się  /  Zaloguj się

Zobacz także w We-Dwoje.pl

 • Jak wycisnąć więcej (z) seksu
  Związki Jak wycisnąć więcej (z) seksu Czujesz, że brakuje ci czasu, a seks odstawiasz na specjalne okazje? Nie rezygnuj z tej formy „relaksu” - dostrzegaj więcej sprzyjających okoliczności o seksualnym charakterze w zwykłych, codziennych... więcej »
 • Czy poligamia ma przyszłość?
  Związki Czy poligamia ma przyszłość? Bo przeszłość ma długą - zdecydowanie dłuższą niż nasz dumny wynalazek dwuosobowego małżeństwa, które coraz częściej ląduje w sądzie rodzinnym dzieląc samochody i klejnoty po babci. I nie wszyscy na świecie... więcej »
 • Samotność jak choroba
  Osobowość i emocje Samotność jak choroba Poczucie samotności to dużo więcej niż emocjonalny dyskomfort. To zagrożenie dla zdrowia. Eksperci alarmują, że paniczny lęk przed odrzuceniem i samotnością może prowadzić do osłabienia układu odpornościowego,... więcej »
 • Sen, jawa, a może zmora nocna?
  Ezoteryka i magia Sen, jawa, a może zmora nocna? Czy zdarzyło ci się kiedyś odnieść wrażenie, że w nocy, nie jesteś sam we własnym łóżku? Paraliżował cię strach i przerażenie porównywalne do nocnego koszmaru? Myślałeś, że to tylko sen, chociaż był zbyt... więcej »
 • Horoskop tygodniowy 29.10 - 04.11.12
  Horoskop Horoskop tygodniowy 29.10 - 04.11.12 Miłość: Dla Koziorożców ten tydzień będzie bardzo pozytywny pod względem miłości. Mile widziane randki i spotkania. Dotychczasowe związki poczują spokojniejszą atmosferę relacji partnerskiej. więcej »
 • Erystyka - prowadzenie sporów
  Osobowość i emocje Erystyka - prowadzenie sporów Erystyka wywodzi się z przekonania, że człowiek jest z gruntu zły. Gdyby było inaczej, to nie starałby się za wszelką cenę dowodzić swoich racji, a jedynie poszukiwałby prawdy. Nie byłby próżny do tego stopnia,... więcej »
 • Znaczenie pierwszego wrażenia
  Związki Znaczenie pierwszego wrażenia Pierwsze wrażenie jest jednym z najsilniejszych czynników wpływający na podświadomy odbiór obcych osób. Jakie ma znaczenie w naszych relacjach? Zobaczcie! więcej »
 • Rodzaje uzależnień
  Psychologia społeczna Rodzaje uzależnień Eksperci odkrywają wciąż nowe nałogi stwierdzając, że uzależnienia stały się specyfiką naszej cywilizacji. Ludzie uzależniają się od niemal wszystkiego, od fastfoodów i zdrowego jedzenia, od korzystania z... więcej »
Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl


Forum Psychologia