Polki.pl

Luxum- Producent umywalek, brodzików, wanien według projektu

Luxum- Producent umywalek, brodzików, wanien według projektu
Oceny (21)
4,76
Opis działalności
Luxum- Producent umywalek, brodzików, wanien według projektu

Luxum - Producent najwyższej jakości wyposażenia wnętrz i wyposażenia łazienek.

Luxumum producent na wymiar, pod indywidualne zamówienie.

  WYPOSAŻENIA SANITARNEGO:

- umywalek, umywalek podwójnych, wanien, wanien wolnostojących brodzików oraz blatów łazienkowych i mebli oraz szafek łazienkowych.

  BETONU ARCHITEKTONICZNEGO:

- płyty z betonu architektonicznego w wielu rozmiarach i 8 kolorach. Pierwszy w Polsce beton architektoniczny bez sztucznych włókien, do szybkiego montażu na klej.

MEBLI NIETYPOWYCH I MAŁEJ ARCHITEKTURY

- lady recepcyjne, meble do galerii handlowych, nietypowe meble i zabudowy meblowe 3D CNC, siedziska, dekoracje ścienne wielkogabarytowe

Nowoczesna, dynamiczna firma proponująca najmodniejsze wyposażenie wnętrz i wyposażenie łazienek, meble na wymiar, dopasowane do indywidualnych gustów klientów. Wanny, umywalki, brodziki czy meble na zamówienie, w dowolnym rozmiarze, kolorze i kształcie , nie ograniczają możliwości projektowania i aranżacji . Płyty z betonu architektonicznego Luxum, są najlepszym sposobem na doskonałą aranżację w stylu nowoczesnym, minimalistycznym lub industrialnym.

Produkcja wyposażenia wnętrz i łazienek z nowoczesnych kompozytów GFK LUXUM, CORIANU, STARONU.

Wyposażenie łazienek - umywalki, wanny, brodziki, meble i szafki łazienkowe produkowane na wymiar, według indywidualnego projektu, w dowolnym kolorze, rozmiarze, kształcie - dokadnie takie jakich pragniesz, bez ograniczeń.

Luxum to nowoczesne, nietypowe formy architektoniczne i mała architektura produkowane na zlecenie na wyposażenie domów prywatnych i budynków użyteczności publicznej.

Luxum produkuje najlepsze w Polsce płyty z betonu architektonicznego. Beton architektoniczny, wolny od sztucznych włókien, na okłdziny ścienne, podłogi, elewacje, kominki, ogrodzenia. Duży wybór rozmiarów i kolorów.

 

www.luxum.pl tagi: wanny, umywalki, brodziki, brodzik, wanna, umywalka, corian, z corianu, staron, rausolid, rausolidu, blaty na wymiar, na wymiar, na zamówienie, kompozytowe, kompozyty, meble na wymiar, mebale na zamówienie, umywalki hotelowe, umywalki na zamówienie, wanny na zamówienie, brodziki na zamówienie, brodziki rozmiar, wyposażenie łazienek, łazienki, łazienka, blaty łązienkowe, meble łazienkowe, szafki łazienkowe, do łązienki, umywalki z blatem, umywalki corian, brodziki kolor, kolorowe, kolor, wyposażenie, blaty staron, wanny z corianu, wanny na wymiar, umywalki na wymiar, odpływ liniowy, odwodnienie, brodzik niski, płaski, brodziki, producent wanien, producent umywalek, producent brodzików, Kraków, Warszawa, meble Warszawa, remonty łazienek, inspiracje, wanny wolnostojące, wanny owalne, wanny okrągłe, umywalki owalne, umywalki, antonio lupi, boffi, duravit, projekty łaziene, projektowanie łązienek, wyspy kuchenne, konglomerat, z konglomeratu, laminaty, z laminatu, blaty łazienkowe, beton architektoniczny, mała architektura, meble 3d

17 paź 2016
Gość We-Dwoje.pl
Ocena   / rewelacyjne
Piękne !!! Świetna sprawa, to najładniejsza rzecz w obu łazienkach.
 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Realizacje projektów wyposażenia sanitarnego, betonu architektonicznego i wyposażenia wnętrz - wytwarzanych w zakładach Luxum

Luxum- Producent umywalek, brodzików, wanien według projektu Luxum- Producent umywalek, brodzików, wanien według projektu Luxum- Producent umywalek, brodzików, wanien według projektu Luxum- Producent umywalek, brodzików, wanien według projektu
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
Luxum-...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM