Polki.pl
kom. (36)

Łechtaczka zwana Las Vegas kobiecego orgazmu

Aby sprawić rozkosz kobiecie każdy mężczyzna powinien wiedzieć czym jest łechtaczka i jak się z nią obchodzić. Dołącz do grona „oczytanych”.

Jest to organ służący jedynie (tylko i wyłącznie!) do odczuwania rozkoszy i nie lubi być dotykany w pośpiechu ani brutalnie!

Niektóre łechtaczki są wyjątkowo wrażliwe a inne nie. Czasami stopień wrażliwości zmienia się w zależności od cyklu hormonalnego. Jej wielkość waha się między 2 a 20 mm, co jednak absolutnie nie wpływa na jej wrażliwość i doznania seksualne. Żołądź łechtaczki podnieconej kobiety często nabrzmiewa, a dzieje się to dzięki manipulowaniu fałdem skórnym będącym rodzajem napletka. W miarę jak kobieta zbliża się do orgazmu, jej łechtaczka kurczy się i cofa – jest to spowodowane tym, iż ginie ona w nabrzmiewającej tkance wokół niej.

W przypadku łechtaczki najlepsze są jak najdelikatniejsze pieszczoty. Nie należy przekraczać granicy czułości i delikatności. Trzeba pamiętać, ze nie jest to męski członek, który należy ugniatać lub ściskać! Próba zrobienia tego z łechtaczką z pewnością skończy się bardzo boleśnie.

BIANCA-BEATA KOTORO –
psycholog, terapeuta w dziedzinie seksuologii
Oceń 4,50 / 2

Kuchnia Anny Jurksztowicz: surówka z kapusty

 
 

Zobacz także

 
 

Podobne w temacie Porady seksuologa

  • Mężczyzna w gabinecie seksuologa Mężczyzna w gabinecie seksuologa Dlaczego mężczyźni powinni korzystać z porad seksuologa? Sprawdźcie!
  • Seks Polaków Seks Polaków Czy wiecie, że 5 razy więcej mieszkańców Polski, każdego dnia woli oglądać telewizję w łóżku niż...
  • Dzieci, seks i antykoncepcja? Dzieci, seks i antykoncepcja? Jak rozmawiać z dziećmi o sexie i antykoncepcji? Najczęstsze pytania młodych ludzi dotyczą tabletki po...
  • Opętane przez seks Opętane przez seks Około 2 miliony osób w Polsce są uzależnione od sexu, a co 5 z nich to kobieta! Kim tak naprawdę jest...

Skomentuj Łechtaczka zwana Las Vegas kobiecego orgazmu

Gość We-Dwoje.pl
Komentujesz jako dsfdsfds  /  Wyloguj sięZarejestruj się  /  Zaloguj się

Podobne do Łechtaczka zwana Las Vegas kobiecego orgazmu

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl